Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

22745
oprych
21 kwietnia 2024r. o 8:19
~~Bell napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Migdałowy Szafirek napisał(a): Biedna ta gmina , mimo że bogata.


Bogata w starszych ludzi i hipokrytów.
Myślę, że nieszybko to się zmieni, jest grupa która pilnuje koryta za wszelką cenę.
Jeżeli ktoś nowy się pojawia to szybko przez kółko wzajemnej adoracji zostaje opluty i zapał mu gaśnie.



Opluty?
Przed wyborami kto był na tych forach najbardziej opuwany?
Cała rodzina obecnego wójta była tu "opluwana".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bell niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 9:17
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bell napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Migdałowy Szafirek napisał(a): Biedna ta gmina , mimo że bogata.


Bogata w starszych ludzi i hipokrytów.
Myślę, że nieszybko to się zmieni, jest grupa która pilnuje koryta za wszelką cenę.
Jeżeli ktoś nowy się pojawia to szybko przez kółko wzajemnej adoracji zostaje opluty i zapał mu gaśnie.



Opluty?
Przed wyborami kto był na tych forach najbardziej opuwany?
Cała rodzina obecnego wójta była tu "opluwana".


To już nie moja robota, wójta krytykowałem za to , że całe życie pracował w budżecie i jest słabiutki, potrzebuje grupy wsparcia żeby dojść do koryta i żeby rządzić, sam niewiele może.
I tu moje zdanie o nim się nie zmieniło. Pożyjemy, zobaczymy jak będzie.
Nie jest żadną sztuką zarządzać dzisiaj gminą przy obecnym budżecie, byli wójtowie którzy mieli budżet do 10 milionów i dali radę, więc 50-cio milionowy budżet to chyba bardzo komfortowa sytuacja.
Problem jest w tym jak go najkorzystniej wykorzystać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowy Szafirek niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 21:56
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bell napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Migdałowy Szafirek napisał(a): Biedna ta gmina , mimo że bogata.


Bogata w starszych ludzi i hipokrytów.
Myślę, że nieszybko to się zmieni, jest grupa która pilnuje koryta za wszelką cenę.
Jeżeli ktoś nowy się pojawia to szybko przez kółko wzajemnej adoracji zostaje opluty i zapał mu gaśnie.



Opluty?
Przed wyborami kto był na tych forach najbardziej opuwany?
Cała rodzina obecnego wójta była tu "opluwana".



Pisano prawdę. Nie opluwano.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Rannik niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 5:21
Coś cicho po wyborach, nie cieszą się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefan niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 10:10
~~Słomkowy Rannik napisał(a): Coś cicho po wyborach, nie cieszą się?




Wielu nie cieszy się, bo liczyli na Swój wybór , a wyborcy sprawili im zawód. Kolejna dla nich szansa dopiero za 5 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zack niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 11:01
Jak nie zmieni się skład komisji to i w Gromadce nigdy się nie zmieni.
Słupy zawsze będą górą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 11:04
~~Zack napisał(a): Jak nie zmieni się skład komisji to i w Gromadce nigdy się nie zmieni.
Słupy zawsze będą górą.

aleś ty pusty. W komisjach każdy komitet miał swojego przedstawiciela . Wszyscy wszystkim patrzyli na ręce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zack niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 11:09
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zack napisał(a): Jak nie zmieni się skład komisji to i w Gromadce nigdy się nie zmieni.
Słupy zawsze będą górą.

aleś ty pusty. W komisjach każdy komitet miał swojego przedstawiciela . Wszyscy wszystkim patrzyli na ręce

Zawsze jakaś grupa zatwierdza skład komisji i zatwierdzają tumanów i swoich a ludzi wykształconych z wyższym wykształceniem odrzucają. Nie sądzę, żeby tym razem było inaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza