Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~Bladoróżowy Brokuł niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 14:28
Taa. Zamkną go.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janek niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 15:05
~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?





Tak naprawdę to po co ta ścieżka. Są inne potrzebniejsze i pilniejsze zadania do wykonania Ścieżkę można zostawić na koniec. Takie robienie tej ścieżki na siłę ,bo będzie dotacja. Głupie wydawanie pieniędzy i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktoś niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 15:12
~~Bladoróżowy Brokuł napisał(a): Taa. Zamkną go.

Może nie zamkną ale wyrok może wyłapać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emerytka niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 19:26
Od lipca wszystko drożeje, w tym energia elektryczna. Kto wie gdzie kupić lampę naftową i naftę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Synekur niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 20:05
~~Emerytka napisał(a): Od lipca wszystko drożeje, w tym energia elektryczna. Kto wie gdzie kupić lampę naftową i naftę.

U zwolenników koalicji trzynastego grudnia, w gminie gromadka jest ich trochę,za to w POwiecie od zaje*****
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 22:21
~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?

Też mnie to ciekawi, czy dotyczy to obecnego wójta, czy też może poprzednika, bo sprawa ścieżki ciągnie się już z 10 lat?

Słyszałem o tym już w 2014 roku, a ścieżki nadal niema, tylko tablica obok DINO się pojawiła i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 22:28
~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?

Też mnie to ciekawi, czy dotyczy to obecnego wójta, czy też może poprzednika, bo sprawa ścieżki ciągnie się już z 10 lat?

Słyszałem o tym już w 2014 roku, a ścieżki nadal nie ma, tylko tablica obok DINO się pojawiła i tyle.

Tak lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktoś niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 3:45
~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?

Też mnie to ciekawi, czy dotyczy to obecnego wójta, czy też może poprzednika, bo sprawa ścieżki ciągnie się już z 10 lat?

Słyszałem o tym już w 2014 roku, a ścieżki nadal nie ma, tylko tablica obok DINO się pojawiła i tyle.

Tak lepiej.

~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?

Też mnie to ciekawi, czy dotyczy to obecnego wójta, czy też może poprzednika, bo sprawa ścieżki ciągnie się już z 10 lat?

Słyszałem o tym już w 2014 roku, a ścieżki nadal niema, tylko tablica obok DINO się pojawiła i tyle.

~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?

Też mnie to ciekawi, czy dotyczy to obecnego wójta, czy też może poprzednika, bo sprawa ścieżki ciągnie się już z 10 lat?

Słyszałem o tym już w 2014 roku, a ścieżki nadal niema, tylko tablica obok DINO się pojawiła i tyle.

Chodzi o obecnego Wójta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza