Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~Zielonkawy Lilak niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 11:37
ale w tej Gromadce piszący na forumie mają problemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tadek niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 12:34
~~Ciemnopomarańczowy Żółwik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zebek napisał(a): Kaczy żyw czy już zdechł ?


Kaczy żyw czy nareszcie już zdechł ?

~~Ciemnopomarańczowy Żółwik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zebek napisał(a): Kaczy żyw czy już zdechł ?


Kaczy żyw czy nareszcie już zdechł ?






Powiedział bliźni bliźniemu. Nie życz czegoś komuś ,co Tobie niemiłe. Wolę dziada K. niż ,,rudego" i do tego głupiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 12:55
~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?

Też mnie to ciekawi, czy dotyczy to obecnego wójta, czy też może poprzednika, bo sprawa ścieżki ciągnie się już z 10 lat?

Słyszałem o tym już w 2014 roku, a ścieżki nadal nie ma, tylko tablica obok DINO się pojawiła i tyle.

Jeżeli chodzi o obecnego wójta, to Tomcio pisze ponoć wnioski więc to on skłamał a " Notariusz" tylko podpisał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 19:25
~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?

Też mnie to ciekawi, czy dotyczy to obecnego wójta, czy też może poprzednika, bo sprawa ścieżki ciągnie się już z 10 lat?

Słyszałem o tym już w 2014 roku, a ścieżki nadal nie ma, tylko tablica obok DINO się pojawiła i tyle.

Jeżeli chodzi o obecnego wójta, to Tomcio pisze ponoć wnioski więc to on skłamał a " Notariusz" tylko podpisał.
[




Po co ta ścieżka? Przecież mamy już taką w Gromadce, zwaną ,, ścieżką zdrowia ". Jest to część drogi na ulicy Osiedlowej , która łatana jest już od ponad 30 lat.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 9:14
KO partia kłamców, nic nie zrobili tylko mamią tumanów, ludzi którzy głosują na nich jak barany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orędzia kres niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 10:08
~~Piotr napisał(a): KO partia kłamców, nic nie zrobili tylko mamią tumanów, ludzi którzy głosują na nich jak barany.

Co fakt to fakt, kiedyś takim AK goliła głowy na zero
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 11:16
~~Piotr napisał(a): KO partia kłamców, nic nie zrobili tylko mamią tumanów, ludzi którzy głosują na nich jak barany.




U nas w Radzie Gminy są też tacy przyczajeni z KO , wójt i Tomcio też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 18:03
~~Andrzej napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Piotr napisał(a): KO partia kłamców, nic nie zrobili tylko mamią tumanów, ludzi którzy głosują na nich jak barany.




U nas w Radzie Gminy są też tacy przyczajeni z KO , wójt i Tomcio też.

Nigdy nie głosowałem na Tomka i nie zagłosuję bo znam go od lat i jego poglądy, ale nie wiem czy to tylko on hamuje wszystkie moje projekty, bo może to robić pracownica od zagospodarowania przestrzennego, więc nie chciałbym obwiniać tu kogokolwiek.
Myślę, że Rysiu-pysiu nawet nie zna sprawy.
Jak się dowiem to Wam tu napiszę.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza