Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~Lazurowa Cebula niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 20:40
chcesz Gromadkę dołączyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Fasola niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 12:48
~~Synekur napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Emerytka napisał(a): Od lipca wszystko drożeje, w tym energia elektryczna. Kto wie gdzie kupić lampę naftową i naftę.

U zwolenników koalicji trzynastego grudnia, w gminie gromadka jest ich trochę,za to w POwiecie od zaje*****






To co. Ci z 13 grudnia przygotowali się na taką ewentualność? Chyba podpisali umowę z wynalazcą lampy naftowej? Ot spryciarze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 12:54
~~Ktoś napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?

Też mnie to ciekawi, czy dotyczy to obecnego wójta, czy też może poprzednika, bo sprawa ścieżki ciągnie się już z 10 lat?

Słyszałem o tym już w 2014 roku, a ścieżki nadal nie ma, tylko tablica obok DINO się pojawiła i tyle.

Tak lepiej.
~~Teo napisał(a): Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?
Też mnie to ciekawi, czy dotyczy to obecnego wójta, czy też może poprzednika, bo sprawa ścieżki ciągnie się już z 10 lat?

Słyszałem o tym już w 2014 roku, a ścieżki nadal niema, tylko tablica obok DINO się pojawiła i tyle.

~~Teo napisał(a): Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Czyżby Włodarz Gromadki miał kłopoty z prawem za złożenie nieprawdy przy wniosku o dofinansowanie do ścieżki rowerowej?
Też mnie to ciekawi, czy dotyczy to obecnego wójta, czy też może poprzednika, bo sprawa ścieżki ciągnie się już z 10 lat?

Słyszałem o tym już w 2014 roku, a ścieżki nadal niema, tylko tablica obok DINO się pojawiła i tyle.

Chodzi o obecnego Wójta





Jedni czekają na ścieżkę, bo mają inne warunki bytowe, a ja czekam na asfalcik na mojej ulicy i kanalizację. Pewnie będę czekał jeszcze kilkanaście lat, a może i więcej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gucior niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 0:21
Andrzejowi już drogę robią, a u mnie kiedy Rysiu-Pysiu coś zrobi?
On w ogóle coś robi, czy Tomcio mu we wszystkim podpowiada?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Aronia niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 0:22
~~Gucior napisał(a): Andrzejowi już drogę robią, a u mnie kiedy Rysiu-Pysiu coś zrobi?
On w ogóle coś robi, czy Tomcio mu we wszystkim podpowiada?


A u Ciebie to gdzie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nabakier niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 9:40
~~Dyniowa Aronia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gucior napisał(a): Andrzejowi już drogę robią, a u mnie kiedy Rysiu-Pysiu coś zrobi?
On w ogóle coś robi, czy Tomcio mu we wszystkim podpowiada?


A u Ciebie to gdzie ?

No na wichurze oczywiście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 14:31
Gmina Gromadka,podobnie jak Polska przedwojenna, dzieli się na gminę A i gminę B. Ci z A mają wszystko ,a Ci z B muszą sobie poczekać kopę lat był mieć to co od dawna mają Ci z A. Wnoszę by Ci z grupy B płacili mniejsze podatki. I tak powinno być! Podaj dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo Van Don-Bum Und Und z córkami niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 14:35
Postulujemy aby rada uchyliła uchwałę antyLGBT . Naczelnikowi Polski zostało już niewiele czasu a chciałby jeszcze przed śmiercią nas odwiedzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza