Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~3czy niezalogowany
8 lipca 2024r. o 20:13
"(...) mój stosunek pracy z Urzędem Miejskim w Nowogrodźcu ustał na skutek wypowiedzenia umowy o pracę, które złożyłem i które weszło w życie po trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia, złożyłem je ze względu na nieodpowiadające mi warunki pracy i brak perspektyw rozwoju, co jest normalną praktyką, ludzie zmieniają pracę."

Czy to prawda, że wrócił Pan do pracy w UM w Nowogrodźcu? Czy był ogłoszony konkurs na wolne stanowisko urzędnicze? Czy ma Pan teraz perspektywy do rozwoju? Co Pan wie na temat strony VE-TAMTO i jej twórców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robert niezalogowany
8 lipca 2024r. o 20:23
~~3czy napisał(a): "(...) mój stosunek pracy z Urzędem Miejskim w Nowogrodźcu ustał na skutek wypowiedzenia umowy o pracę, które złożyłem i które weszło w życie po trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia, złożyłem je ze względu na nieodpowiadające mi warunki pracy i brak perspektyw rozwoju, co jest normalną praktyką, ludzie zmieniają pracę."

Czy to prawda, że wrócił Pan do pracy w UM w Nowogrodźcu? Czy był ogłoszony konkurs na wolne stanowisko urzędnicze? Czy ma Pan teraz perspektywy do rozwoju? Co Pan wie na temat strony VE-TAMTO i jej twórców?



4 x tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RaymondHig niezalogowany
8 lipca 2024r. o 20:28


EMDR Treatment for Addiction Rehabilitation: Recovering the Wounds of Psychological Trauma

Dependence is a new complex and also many-sided condition that could possess powerful impacts on persons' actual, emotional, and also social well-being. Eye Movement Sensory Desensitization as well as Desensitization EMDR intervention offers any helpful resource pertaining to individuals struggling with addiction, dealing with the fundamental trauma and also emotional distress in which often fuel addictive behaviors and supporting their journey toward recovery and also repairing.

Within the discussion comment, all of us explore the application of EMDR therapy in addiction recovery and also delve into its possible benefits regarding managing trauma-related challenges and promoting lasting sobriety in addition to well-being.

One of the on the main struggles presented by individuals with compulsion will be the pervasive impact of trauma on their mental and also emotional health. EMDR counseling supplies any structured as well as evidence-based approach to help trauma treatment of which can easily help individuals process disturbing stories as well as feelings, counter negative convictions about themselves, and also develop more adaptive coping strategies.

In addition, EMDR treatment can address the particular underlying trauma and also emotional distress of which frequently drive habit-forming responses, aiding persons break free from the cycle of drug addiction and find healthier ways regarding coping with their emotions and also experiences. By providing a new safe in addition to supportive space with regard to exploration in addition to healing, EMDR therapy empowers individuals in order to regain their sense connected with agency and also create a lifestyle free from the grip of dependency.

In addition, EMDR counseling's focus in tackling the underlying factors of addiction conforms with the actual goals of many individuals in rescue, who are seeking holistic in addition to integrated approaches for you to their care. By offering effective along with convenient trauma treatment, EMDR counseling supports individuals with finding liberty from addiction along with reclaiming their life.

Youth cognitive processing therapy
A Fresh Perspective at Eye Movement Desensitization and Re-Processing Intensive Learning in Next Year 5_9286b
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Starzec niezalogowany
8 lipca 2024r. o 20:48
I co teraz genialni superprzestępcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Lubczyk niezalogowany
8 lipca 2024r. o 22:52
A Pani Burmistrz taka demokratką a zaczyna atakować mieszkańców co mają inne zdanie. Ciekawie się robi:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
8 lipca 2024r. o 23:20
~~Stalowoniebieska Mina napisał(a): Człowieku co ty wypisujesz?

Ja tylko przytaczam fakty z przed lat człowieku .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szymon Ładocha niezalogowany
8 lipca 2024r. o 23:38
~~3czy napisał(a): "(...) mój stosunek pracy z Urzędem Miejskim w Nowogrodźcu ustał na skutek wypowiedzenia umowy o pracę, które złożyłem i które weszło w życie po trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia, złożyłem je ze względu na nieodpowiadające mi warunki pracy i brak perspektyw rozwoju, co jest normalną praktyką, ludzie zmieniają pracę."

Czy to prawda, że wrócił Pan do pracy w UM w Nowogrodźcu? Czy był ogłoszony konkurs na wolne stanowisko urzędnicze? Czy ma Pan teraz perspektywy do rozwoju? Co Pan wie na temat strony VE-TAMTO i jej twórców?

Zapraszam do kontaktu nie w sposób anonimowy, z przyjemnością odpowiem na pytania. Trochę odwagi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Lubczyk niezalogowany
9 lipca 2024r. o 7:47
Coraz bardziej lipne to vetamto.....kto na tym najbardziej skorzystał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza