Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziecko niemal wypadło z wózka w autobusie MZK
~~Jaspis niezalogowany
16 maja 2024r. o 14:02
Wygląda na to, że większość z tych kierowców to ludzie z "ulicznej łapanki" chyba....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamień księżycowy niezalogowany
16 maja 2024r. o 14:25
~~Rudawy Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hebanowa Surfinia napisał(a): Styl jazdy kierowców bolesławieckiego MZK nie zmienił się od czasu powstania przedsiębiorstwa, gdy do pracy na tym stanowisku zatrudniano traktorzystów, nawykłych do przewożenia spakowanych w worki ziemniaków.



Jezdze autobusami i nie mam nic do zarzucenia kierowca! Zrób sobie prawo jazdy na autobus i usiądź na kierownicę . A jak się nie podoba to na piechotę!!! . Nie dość że na darmo tylko wożą to. Wieczne pretensje!!! Patrzcie ludzie jak wy się zachowujecie? ... Wchodzicie do autobusu jak bydło - ani dzień dobry ani dziękuję ani pocałuj mnie w du... , aż mi wstyd za was ludzie! .

ty natomiast wracaj do szkoly podstawowej mierna uczennico i naucz się poprawnie języka polskiego używać !
Kultury uczysz innych ?! Znalazła się obrończyni kultury, zacznij od siebie! Sama co sobą reprezentujesz ? Sfrustrowana histeryczka....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
19 maja 2024r. o 5:52
Bo się wierciło ,zamiast siedzieć na du...e
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Khvcg niezalogowany
19 maja 2024r. o 10:34
Są kierowcy którzy jeżdza jak wariaci !!!!! Wracając kiedyś z pracy 3 usiadłam na siedzeniu od strony przejścia. Facet tak wjechal w zakręt że mało nie wypadłam z siedzenia w ostatniej chwili złapałam się drugiego fotela!! Zastanawiam się czasem kto im dał prawo wozić ludzi!!????? Nie w spomne o jeździe na stojąco , w piątek stałam na tyle autobusu , trzymałam się barierki i byłam oparta , przejechał po progu zwalniającym z taką prędkością że zakołysało porządnie autobus uderzyłam głową tyłem w jakąś rurę poręcz która była przytwierdzona na wysokości mojej głowy. Naprawdę trzeba uważać z tymi piratami autobusowymi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Zimowit niezalogowany
20 maja 2024r. o 13:47
Jest na to rada. Chodźcie piechotą. Zdrowo i zeroemisyjnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza