Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Coś się stało z Impulsem?
~~Różowawy Orlik niezalogowany
17 maja 2024r. o 16:53
~~Brunatnożółta Stokrotka napisał(a): Pozorant-opozycjonista , który dla stołeczka, porzuci każdą grupę naiwniaków. Wszystko robił tylko pod siebie i dla nikogo nic. Dla mnie to drugi Kukiz sprzedawczyk. Implus Miasta, to była ściema, by wyłuskać oportunistów w mieście i wystawić ich Romkowi.
Nawet Pani Iwona Bojko na profilu "Kultura łączy ludzi" napisała " Mój udział w projekcie IMPULS zakończył się...bla, bla.. Ale bycie autentyczną i w zgodzie ze sobą , jest dla mnie najważniejsze..." Wszystko w temacie .

~~Niebieskawa Psianka napisał(a): Nie dostała się do rady to zakończyła. Ktoś jej broni walczyć z Romanem? Może razem z tobą stworzy ruch opozycyjny? Ale tak nie będzie, wiesz dlaczego? Bo tacy jak ty chowali się za plecami Macieja. A powalcz, spróbuj.
Maciej, nie przejmować się fałszywcami i robić swoje, realizować to z czym się szło do wyborów.


W punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Orlik niezalogowany
17 maja 2024r. o 16:54
~~Różowawy Agrest napisał(a): PO chciała starostę dlatego są gdzie są. Poza tym widać że nie są spójni i stabilni, a to nie sprzyja budowaniu.


Chcieć to oni sobie mogą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Hortensja niezalogowany
17 maja 2024r. o 17:39
~~Starozłota Stokrotka napisał(a): widać że idzie jakaś odwilż u Romana... gliniada wraca, etatowego pozamiatali... ciekawie się robi... może blues nad bobrem wróci :)


O, jak będzie BnB to mają mój głos :)))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rys niezalogowany
18 maja 2024r. o 8:16
Karierowicz i oszust. Karierowicz - to widać. Oszust, bo przed wyborami bardzo zainteresował się przetargiem i wykonaniem oświetlenia w B-cu. Na forum kilku ludzi zaproponowało pomoc w sprawdzeniu dokumentacji. I co? I nic, cisza. A właściwie ściema wyborcza. Takich to mamy ludzi: bezradnych radnych w mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
18 maja 2024r. o 8:24
Do dzisiaj pluję sobie w brodę że na nich głosowałem ,nie chciałem Piotra Romana , głosując na Impuls wybrałem sobie Piotra Romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Czarnuszka niezalogowany
18 maja 2024r. o 8:29
To się nie zapluj. I umówimy się, nigdy im dobrze nie życzyłeś. A z szafowanie określeniami "oszust" bym uważała bo może trzeba będzie za to przeprosić publicznie pod imieniem i nazwiskiem...
Impuls, robić swoje, realizować program!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożołkła Malwa niezalogowany
18 maja 2024r. o 8:32
Czyli co? PO krytykowała PiS że daje swoim samorządom a teraz w zasadzie PO robi to samo na przykład z biurem paszportowym? No pięknie i pan redaktor coś słabo to skrytykował....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Jeżówka niezalogowany
18 maja 2024r. o 8:35
~~Pomarańczowa Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Starozłota Stokrotka napisał(a): widać że idzie jakaś odwilż u Romana... gliniada wraca, etatowego pozamiatali... ciekawie się robi... może blues nad bobrem wróci :)


O, jak będzie BnB to mają mój głos :)))))


No, fajny był blues. Może wróci skoro nowe układy są... Nowak już się pogodził z Romanem też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza