Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Banery kandydatki PiS łamią prawo
~~Mykoła niezalogowany
21 maja 2024r. o 17:30
~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowa Pokrzywa napisał(a): Ty wyżej z takich co chodziłby z gołą du#ą o chlebie i wodzie i będziesz za PO. Nieuleczalny przypadek leminga tvnu

Durny pisowcu za PO wybudowałem piękny dom ,wyuczyłem dzieci które pokończyły studia i zarabiają po 10 tys miesięcznie w dużych zachodnich firmach ,a ty ciągle ten sam tekst ,to ja ci podam przykład Litr LPG przed rokiem za waszych rządów kosztował 3.49 dzisiaj litr LPG od 2,63,zł do 2,78zł .dzisiaj w biedronce litr mleka w kartoniku 3,2% kosztował 1,5 zł niedawno węgiel polski kupiłem przez internet po 950 zł tona .niedawno dostałem podwyżkę emerytury do kwoty 4600zł i nie jestem gołodupcem jak tu piszesz .Do Europarlamentu nie powinien żaden PISowiec nawet startować ,bo wy jesteście pro Putinowscy .



Załatwiłeś xuja na amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxxx niezalogowany
21 maja 2024r. o 20:06
~~Żółtozielony Jaskier napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rezedowy Rokitnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): banery nie mogą łamać prawa. prawo łamie człowiek

Nie wymagaj za dużo... to tylko bolec... nie nauczą się nigdy.


Najważniejsza informacja , a o tym,że w sklepach jest coraz drożej, żywność drożeje z dnia na dzień,że czekają nas gigantyczne podwyżki cen gazu, prądu,ciepła i wody, a paliwa po 5, 19 zł nie ma i kwoty wolnej od podatku 60.000 zł też, to nikt tu nie poinformuje ludzi.A to, że coraz więcej ludzi, będzie bezrobotnych, bo likwidują się kolejne firmy i są grupowe zwolnienia.


do tej pory było tanio 2015 chleb w piekarni 3zł - 2023 ten sam chleb 7,50 zł. złotousty prezes otacza się TS byłej SB i to jest OK (dla byłych TS). kościół i Solidarność przybudówkami PiS. osiem lat spokoju teraz wyszli na ulice. Kasa dla swoich. przekręty na respiratorach i ON. dług publiczny 2015 - 900 mld. 2023 - 1,5 bln. było klawo jak holera. miłuj bliźniego swego jak siebie samego - za co tak się nienawidzicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielony Przegorzan niezalogowany
21 maja 2024r. o 20:45
Nie ważne jak mówią, ważne że mówią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~redaktor podobno niezalogowany
21 maja 2024r. o 22:03
podobno w Moskwie to jest dobrobyt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Mikołajek niezalogowany
21 maja 2024r. o 22:42
Wszyscy tylko do koryta za cenę łamania prawa kobito nie znasz dnia ani godziny gdzie się tak spieszysz. Tacy to zawsze będą na końcu jeszcze cie wysmieja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec niezalogowany
21 maja 2024r. o 23:42
PIS nienawidzi Unii ale kocha Eurusy, PIS niby chce Poleksitu a tak naprawdę go nie chce ,bo gdzie by się podziali ci co się nie załapali do Sejmu , PIS jako pierwszy porozwieszał banery swoich kandydatów po wiochach sa już gęby Kępy i Zalewskiej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Rozpław niezalogowany
21 maja 2024r. o 23:57
Póki co platfusy to was rozprowadzili w mieście, powiecie i województwie mimo że tyle niby wygraliście. Leszcze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koles niezalogowany
22 maja 2024r. o 0:12
Plakatem ma być serce człowieka a nie papier co kuszą cie duże pieniądze co mało ci chytry dwa razy traci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie