Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Nikogo nie zdradziłem - mówi Antoni Stec
~~skorn niezalogowany
28 maja 2024r. o 15:39
- Stanowisko nie było moją ceną za przejście do koalicji - mówi Antoni Stec. - Nie myślałem o żadnym stanowisku. Zaproponowano mi je. Jeżeli była taka możliwość, to dlaczego miałbym nie podjąć takiego wyzwania.

Bolesławiecki Kaułża , plwam na ciebie, tfu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Tulipan niezalogowany
28 maja 2024r. o 15:40
~~Siwy Szczodrzeniec napisał(a): Stec bierze na swoje barki wszystkie łajdactwa PS-u o których donoszą media. Gratuluję towarzystwa.


Nie tylko on. Trzeba być dziwny czlowiek aby dzisiaj tworzyć koalicję z PIS-em. POwodzenia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Hibiskus niezalogowany
28 maja 2024r. o 15:59
Typowy zdrajca za srebrniki.
No i ta wiecznie bordowa i napuchnięta od degustacji twarz. Malinowe nosy górą xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
28 maja 2024r. o 16:05
Ktoś celnie mówił Panie Antoni ,że nie wypada się zestarzeć , zanim się nie zmądrzeje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Bazylia niezalogowany
28 maja 2024r. o 16:12
Panie Antoni, w pełni popieram Pana decyzję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pan Antoni niezalogowany
28 maja 2024r. o 16:27
~~Zszarzała Bazylia napisał(a): Panie Antoni, w pełni popieram Pana decyzję.



A ty kto ,ojca swego znasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Lubczyk niezalogowany
28 maja 2024r. o 17:03
Twierdzę, że takich emerytowanych starców, obojętnie jakiej barwy politycznej w wyborach powinno się eliminować z politycznych funkcji publicznych.
Dla takich osób to :piesek, spacerek, Bilobil, herbatka i ciepłe kapcie są dobre dla zdrowia. A nie polityka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zibi niezalogowany
28 maja 2024r. o 17:50
Teraz wiecie dlaczego nie chodzę na żadne wybory , oni poukładają i tak po swojemu a każdy kto układa się z ...ami jest u mnie skończony .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza