Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bogdan Zdrojewski kandydatem na posła do Parlamentu Europejskiego - [WIDEO]
~~Płomienna Piwonia niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 22:22
~~Srebrzystobiała Tunbergia napisał(a): PiS, PO, ZSL, SLD i reszta partyjek to jedno bolszewickie zło!



Za to pis samo dobro, ciemny lud kupił, jak przewidział Jacek Kurski. Nie podobały się ośmiorniczki, a podobają si


















e przekrety
~~Srebrzystobiała Tunbergia napisał(a): PiS, PO, ZSL, SLD i reszta partyjek to jedno bolszewickie zło!


Za to pis to samo dobro..............., ciemny lud to kupił, jak mawiał Jacek Kurski. Nie podobały się ośmiorniczki, a podoba się wyprowadzanie setek milionów państwowych pieniędzy, czyli naszych. Włącz myślenie i weź się człowieku do uczciwej pracy, a nie wklepuj w klawiaturę bredni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 22:33
~~Szarobrązowa Metasekwoja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wyborca napisał(a): Panie Zdrojewski cała moja rodzina głosuje na Pana !

Moja na szczęście nie.

Twoja pisowska sprzedajna rodzina lata mi koło pióra .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Kuklik niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 22:35
~~Szarobrązowa Metasekwoja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wyborca napisał(a): Panie Zdrojewski cała moja rodzina głosuje na Pana !

Moja na szczęście nie.

Moja też nie. A mam dużą rodzinę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Zimowit niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 22:46
pis peło i lewactwo jeden ch.. i jedno zło. Chociaż z nich trzech najgorsze jest lewactwo.
Każdy pcha się do eurokołchozu żeby się nażreć i głosować tak jak eurokołchoźnicy im każą.
Konfederacja to jedyny rozsądny głos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patriota Wąsaty niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 22:48
Najwyżej kandydatem do więzienia w Sztumie!! W pasiaki jego i resztę kolegów czas najwyższy. Banda gangsterów tęczowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hdhshs niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 22:54
A że Braun był w Bolesławcu to nie łaska napisać ? Tfuskowe podnóżki a nie dziennikarze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowa Wiśnia niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 23:33
Kto jeszcze POpiera bandę rudego? Kłamią i mają ludzi za totalnych….IDIOTÓW ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowa Wiśnia niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 23:37
~~Bordowy Kopytnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dyniowy Tojeść napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Orzechowa Pernecja napisał(a): Popajacowali i pojechali!Nigdy wiecej nie zagłosuje na PO !!Kiedy obietnice zrealizują.Kiedy składkę zdrowotną zlikwidują złodzieje!

Zagłosuj na swoich złodziei z PIS, oni krado ale dajo !Po pierwsze to nigdy nie głosowałeś na PO. PIsowski lemingu .!


PiS realizował swoje obietnice wyborcze, powiedzieli, że dadzą 500 +, to dali,że obniżą wiek emerytalny to obniżyli, że obniżą bezrobocie z 14,3 to znacząco obniżyli.Przeprowadzili wiele strategicznych inwestycji, port gazowy, przekop mierzei, tunel w Świnoujściu, powiedzieli, że zlikwidują lukę VATowską to zlikwidowali,że zwiększą dochody spółek skarbu państwa to zwiększyli, znacząco zwiększyli wpływy do budżetu. Podnieśli kwotę wolną od podatku do 30.000 zł. A Donald Tusk wielokrotnie obiecywał, że podniesie kwotę wolną od podatku do 60.000 zł, paliwo po 5, 19 zł za litr, że rachunki za prąd i gaz będą mniejsze o połowę, w sklepach będzie taniej, że będą dopłaty do wynajmu mieszkania 600 zł, kredyt 0%, Nie tylko niczego nie zrealizował to paliwo jest po 7 zł, w sklepach jest drożej, żywność drożeje z dnia na dzień, od lipca wzrosną ceny gazu, prądu, wody i ciepła około 50 %. Rośnie inflacja i bezrobocie.Spadają dochody spółek skarbu państwa, rośnie luka VATowska, spadają wpływy do budżetu.Deficyt budżetowy jest 4 krotnie wyższy niż za PiS. Za czasów rządu PiS była pandemia. Nie ma żadnych inwestycji. Za PiS pieniądze w budżecie na wszystko było, za rządów Tuska pieniędzy nie ma na nic.Największym sukcesem tego rządu to są tacy wyborcy, którym wystarczy tylko obiecać.Gratuluję wyborcom KO, szczególnie tym, którzy mieszkają w domach na kredyt ogrzewanych gazem.

100% prawda . Wszystko sie zgadza!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza