Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Klaudia Petters mistrzynią Europy w duathlonie
~~zawodnik niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 11:55
a gdzie medal i dyplom-pisac i mówic kazdy moze-to ze robi sie foto na tle loga na płocie to nie znaczy o rzeczywistym sukcesie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Triathlonistka niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 21:42
~~zawodnik napisał(a): a gdzie medal i dyplom-pisac i mówic kazdy moze-to ze robi sie foto na tle loga na płocie to nie znaczy o rzeczywistym sukcesie

~~zawodnik napisał(a): a gdzie medal i dyplom-pisac i mówic kazdy moze-to ze robi sie foto na tle loga na płocie to nie znaczy o rzeczywistym sukcesie

Zapraszam bezpośrednio do mnie na profil, zdjęcia z podium z medalem są, plus można sobie sprawdzić wyniki w internecie, ogólnie w dobie internetu bardzo łatwo jest takie rzeczy zweryfikować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Triathlonistka niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 21:44
~~Fan napisał(a): Super wynik ale to wygrana w kat. Wiekowej gdzie startuje 5 zawodniczek odbiegających poziomem to nie jest mistrzowski rezultat. ME Elity mogła by się obrazić bo to ona jest mistrzynią a nie Klaudia, której gratuluję :)

Różnica jest taka, że byłam pierwsza Open, plus na tym dystansie nie ma startu elity
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Triathlonistka niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 21:49
I tutaj Cie zaskoczę, nigdzie nie wysyłałam tej informacji, fakt została ona umieszczona na moim portalu społecznościowym (służą one do tego, jedni chwalą się wakacjami a ja wrzucam sobie na fb czy insta wygrane i porażki), więc bolec sam wrzucił tą informację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~janusz emeryt niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 23:49
Pani sie nie tłumaczy przed przegrywami i incelami. Szkoda czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ Brawo niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 1:00
Gratulacje życzę dalszych sukcesów!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 11:05
~~Triathlonistka napisał(a): I tutaj Cie zaskoczę, nigdzie nie wysyłałam tej informacji, fakt została ona umieszczona na moim portalu społecznościowym (służą one do tego, jedni chwalą się wakacjami a ja wrzucam sobie na fb czy insta wygrane i porażki), więc bolec sam wrzucił tą informację.
po co te tłumaczenia nigdy portal bez niczyjej zgody nie puszcza tematnawet nie maja czasu wchodzic na czyjes profile chyba ze ktos ich zainteresuje by ...zabłyszczec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 11:10
Bolec .info nie maja czasu wchodzic na czyjes profile chyba ze ktos ich zainteresuje by ...zabłyszczec?-musi równiez udzielic zgode na ten artyk.ł.




















nigdy Bolec .Ingo bez zgody nie umiesci



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.