Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kpo

~~Jasnożółta Szarotka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 20:26
~~Blond Sasanka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Szarotka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązoworudy Żywotnik napisał(a): Przez 8 lat rządów pisdzielców Polska straciła setki mld zł bo te matoły nie potrafiły spełnić elementarnych warunków uruchomienia tych środków.
Teraz, po kilku miesiącach rządów Koalicji, nareszcie pieniądze z KPO płyną do Polski i to najbardziej denerwuje pisdzielców !


Wytłumacz co się zmieniło że pieniądze z KPO popłynęły….??

Polska złożyła wniosek o wypłatę? Może tylko to?


To jak to jest rząd Morawieckiego składał kilka razy wnioski o wypłatę i ZOOONK ..?
a łgarz Tuskowycz poprzez użycie wazeliny
wślizgując się w Dooooopsko Niemców
zrobił różnicę …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Cebula niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 20:29
nie liczy się metoda
liczy się skuteczność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Sasanka niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 20:36
Morawiecki składał wnioski? Znowu cię nakłamali a ty łykasz jak pelikan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 20:45
~~Jasnożółta Szarotka napisał(a): eraz, po kilku miesiącach rządów Koalicji, nareszcie pieniądze z KPO płyną do Polski i to najbardziej denerwuje pisdzielców !


Wskaz co z tego mamy ? Konkretnie- ja, Ty i przeciętny przedsiębiorca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Żywotnik niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 21:48
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Szarotka napisał(a): eraz, po kilku miesiącach rządów Koalicji, nareszcie pieniądze z KPO płyną do Polski i to najbardziej denerwuje pisdzielców !


Wskaz co z tego mamy ? Konkretnie- ja, Ty i przeciętny przedsiębiorca


Otwórz oczy to sam zobaczysz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POPIS do wora niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 22:00
~~Brązoworudy Żywotnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Szarotka napisał(a): eraz, po kilku miesiącach rządów Koalicji, nareszcie pieniądze z KPO płyną do Polski i to najbardziej denerwuje pisdzielców !


Wskaz co z tego mamy ? Konkretnie- ja, Ty i przeciętny przedsiębiorca

Otwórz oczy to sam zobaczysz


Otwieram oczy i widzę: upadające firmy, wzrost podatków i bezrobocia, UE już się dobiera do tyłka, galupujący bardziej niż za PIS wzrost cen. Mam dalej wyliczać?
Aha, jest jeden sukces: tęczowa nauka wejdzie do szkół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszary Różanecznik niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 22:46
~~POPIS do wora napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązoworudy Żywotnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Szarotka napisał(a): eraz, po kilku miesiącach rządów Koalicji, nareszcie pieniądze z KPO płyną do Polski i to najbardziej denerwuje pisdzielców !


Wskaz co z tego mamy ? Konkretnie- ja, Ty i przeciętny przedsiębiorca

Otwórz oczy to sam zobaczysz


Otwieram oczy i widzę: upadające firmy, wzrost podatków i bezrobocia, UE już się dobiera do tyłka, galupujący bardziej niż za PIS wzrost cen. Mam dalej wyliczać?
Aha, jest jeden sukces: tęczowa nauka wejdzie do szkół.

Cymbale galopowała to za złodziei PISowskich INFLACJA !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Bakopa niezalogowany
25 czerwca 2024r. o 22:48
covid, potem wojna, więc galopowała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.