Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marcin Marczewski ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Jagiellońskim
22726
Marcin Marczewski
13 godz. 12 min. temu
~~Ceglana Ostróżka napisał(a): Równie trafnie można powiedzieć że Bolec zajmuje przedostatnie miejsce wśród portali bolesławieckich.

Poprawnie będzie powiedzieć, że Bolec.Info wśród portalu bolesławieckich zajmuje pierwsze miejsce i od dwudziestu lat jest liderem na lokalnym rynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Brodia niezalogowany
12 godz. 45 min. temu
Na wygwizdowie niczego nie napiszesz.
No chyba że bedzie to tekst pochwalny na cześć wygwizdowa, albo jednej z 250 płci - byle nie damskiej lub męskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
12 godz. 38 min. temu
Przed chwilą z tego wątku usunąłem kilka wpisów, które obrażały inne osoby - m.in. wyzwiska w kierunku redaktorów. Na to przyzwolenia nie było i nie będzie.
Jeżeli widzicie posty, w których ktoś obraża inne osoby - proszę Was, korzystajcie z opcji "Zgłoś do moderacji" - abyśmy mogli zareagować i takie chamstwo usunąć z BolecForum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Jarząb niezalogowany
9 godz. 33 min. temu
dlaczego blokujecie moją odpowiedź?
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Redakcja niezalogowany
9 godz. 0 min. temu
~~Szkarłatnoczerwony Jarząb napisał(a): dlaczego blokujecie moją odpowiedź?
;D


Pochwal w niej Marcina a zaraz Ci ją odblokujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Jarząb niezalogowany
8 godz. 42 min. temu
przecież Marcin to jedyna osoba którą tam mogę pochwalić...
zresztą robiłem to kilkukrotnie w przeciwieństwie do tego nadętego buca którego nie ma za co chwalić...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Kolendra niezalogowany
8 godz. 39 min. temu
~~Szkarłatnoczerwony Jarząb napisał(a): przecież Marcin to jedyna osoba którą tam mogę pochwalić...
zresztą robiłem to kilkukrotnie w przeciwieństwie do tego nadętego buca którego nie ma za co chwalić...;D


Ale to bucu trzyma nożyczki w swych pulchnych paluszkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Brodia niezalogowany
8 godz. 11 min. temu
Prawda w oczy kole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.