Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Apel o pomoc: poszukiwane nagrania z kamer oraz świadkowie kolizji
~~Mieszkaniec niezalogowany
4 lipca 2024r. o 12:27
Kierowcom aut widocznych na tym zdjęciu należy się mandat za parkowanie.
Odległość 10 metrów od pasów raczej nie została zachowana.
Zastanawia mnie że ten przepis w Bolesławcu praktycznie nie istnieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Mina niezalogowany
4 lipca 2024r. o 13:23
Apel to był w konzetriatonlager na Staszica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zibi niezalogowany
4 lipca 2024r. o 15:06
Na Piaskowej jest zakaz i dalej zgredy parkują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Styrakowiec niezalogowany
4 lipca 2024r. o 15:15
~~Mieszkaniec napisał(a): Kierowcom aut widocznych na tym zdjęciu należy się mandat za parkowanie.
Odległość 10 metrów od pasów raczej nie została zachowana.
Zastanawia mnie że ten przepis w Bolesławcu praktycznie nie istnieje.


Ale tam za przystankiem jest wyznaczony parking... Nie samowolka przy ulicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lokalny Patriota niezalogowany
4 lipca 2024r. o 23:14
Ludzie, co się stało z tym miastem? Nigdy nie było jakieś wybitne, ale miało swoje momenty lepsze kiedyś...teraz jakieś postrzelenie policjanta i samobójstwo, co drugi artykuł o jakiś patologiach. Już pal licho w te rządy, bo to jedna i ta sama sitwa na kolanach mocodawców z zagranicy ciągle. Wszystko się zwija, kluby pozamykane, imprezy, miejsca, które jakoś trzymały to miasto. Kiedyś też była patologia, ale jakoś było bezpieczniej, deficyt demograficzny, napływ ’naszych braci ze wschodu’, innych egzotycznych, pijani amerykańce, narkotyki, emigracja młodych bolesławian już lata temu rozpoczęta, korupcja władz lokalnych od ponad 30 lat, wszelkie inne. Wszędzie marazm i brak perspektyw widać tylko, a oni dalej jakieś glinoludy itp...Szkoda tego wszystkiego, szkoda tej wymiany ludności...czemu to młodzi ludzie z Bolesławca, władza itp...nie udało się...a głupi ludzie tu nie mieszkają,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patriota z Bolca niezalogowany
4 lipca 2024r. o 23:17
Ludzie, co się stało z tym miastem? Nigdy nie było jakieś wybitne, ale miało swoje momenty lepsze kiedyś...teraz jakieś postrze@lenie pol@icjanta i sam@obójstwo, co drugi artykuł o jakiś patolo@giach. Już pal lic@ho w te rządy, bo to jedna i ta sama sit@wa na kolanach mocoda@wców z zagr@anicy ciągle. Wszystko się zw@ija, kluby pozamykane, imprezy, miejsca, które jakoś trzymały to miasto. Kiedyś też była patol@ogia, ale jakoś było bezpieczniej, deficyt demogra@ficzny, napływ ’naszych bra@ci ze w@schodu’, innych egzotycz@nych, p@ijani am@erykańce, nar@kotyki, emigracja młodych bolesławian już lata temu rozpoczęta, koru@pcja władz lokalnych od ponad 30 lat, wszelkie inne. Wszędzie marazm i brak pers@pektyw widać tylko, a oni dalej jakieś glino@ludy itp...Szkoda tego wszystkiego, szkoda tej wymiany ludności...czemu to mł@odzi ludzie z Bo@lesławca, wła@dza itp...nie udało się...a gł@upi ludzie@ tu nie mieszkają,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Narcyz niezalogowany
4 lipca 2024r. o 23:19
~~Mieszkaniec napisał(a): Kierowcom aut widocznych na tym zdjęciu należy się mandat za parkowanie.
Odległość 10 metrów od pasów raczej nie została zachowana.
Zastanawia mnie że ten przepis w Bolesławcu praktycznie nie istnieje.

milicja go nie zna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Miodunka niezalogowany
5 lipca 2024r. o 8:40
Jeśli cię urabiają to nagrania nikt ci nie da. Może znowu ustawiają. Z własnego doświadczenia walczyłam z policja i tymi którzy specjalnie us124 wi li kolizje przy dowodach oczywistych sąd orzekł na rzecz sprawców a mnie skazał. Oni wiedza ze to są specjalnie organizowane kolizje i współdziałają z nimi.

Weź mandat i zapomnij. Przez jakiś czas nie zawieraj nowych znajomosci nie szukaj
Nic nie rób uważaj na rodzine bo możesz mieć tam kogoś wmieszanego.

Ja powinnam wtedy skorzysta z porady co l ki dzie go - weź i nie ruszaj tego zamiast zmarnowałam 5 lat życia na walkę i nadal śmieją mi się w twarz.
Nie warto. W boleslawcu układy i korupcja nic nie wywalczysz nawet gdybys miał/a nagranie to nic nie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.