Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmarł Jerzy Stuhr
~~a nie jest tak niezalogowany
12 lipca 2024r. o 5:58
~~Płowożółty Klon napisał(a): Zaraz zaraz - to jak młody sztur "żartował" z ofiar zamachu smoleńskiego to można - a jak napisze sie że starszy sztur spowodował wypadek w stanie nietrzeźwości i wstydził się że jest polakiem - to już morderatorzy kasują bo hejt? Tego teraz na dziennikarstwie uczą?


Jerzy Stuhr wyznał, że jesteśmy społeczeństwem niedouczonym pod względem obywatelskim. – Jesteśmy narodem niedouczonym,30% głosujących na PiS to prymitywy. Narodem niewychowanym. Jakbyśmy byli bardziej obywatelsko douczeni, to byśmy nie robili takich głupstw, że w rankingu największego zaufania wygrywa pani premier Szydło, która jest podwładną pana prezesa Kaczyńskiego, który w tym samym rankingu ma najwięcej nieufności . PiSia logika– powiedział Stuhr.

Aktor przyznał, że za granicą krępuje się mówić po polsku. Nie chce więcej tłumaczyć się z decyzji PiS-ich władz. – Przychodzi do mnie maitre d’hotel, znał mnie z filmu i pyta: "Maestro, czy wy w Polsce naprawdę jesteście za torturami i karą śmierci?". Jak ktoś mnie pyta, jak ja się czuję jako Polak za granicą, to powolutku mówię już żonie na ulicy: „Tylko nie za głośno po polsku" – wyznał Jerzy Stuhr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Turzyca niezalogowany
12 lipca 2024r. o 9:07
Ś.p. Stuhr nie był antypolski nie pluł na Polskę natomiast był przeciw temu co robi PiS i temu jak rządzi Polską. Wypowiadał się negatywnie a podstawową zasadą PiS jest: kto nie jest z nami, kto jest przeciw to należy jego zniszczyć, opluć, zamieszać z błotem - co najgorsze tego nauczył również swoich zwolenników. Należy tu przypomnieć ś.p. prof. Staniszkis, która za Pis i braci Kaczyńskich dała by się pokroić, do czasu gdy zaczęła ich krytykować za ,, mieszanie " z TK i wymiarem sprawiedliwości i rozpoczęło się jej niszczenie, opluwanie, przypisywanie różnych rzeczy co najprawdopodobniej doprowadziło do jej ciężkiej choroby. Zdaje się że na pogrzebie jej ,, przyjaciela " nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Szczawik niezalogowany
12 lipca 2024r. o 16:29
~~Burozielona Turzyca napisał(a): Ś.p. Stuhr nie był antypolski nie pluł na Polskę natomiast był przeciw temu co robi PiS i temu jak rządzi Polską. Wypowiadał się negatywnie a podstawową zasadą PiS jest: kto nie jest z nami, kto jest przeciw to należy jego zniszczyć, opluć, zamieszać z błotem - co najgorsze tego nauczył również swoich zwolenników. Należy tu przypomnieć ś.p. prof. Staniszkis, która za Pis i braci Kaczyńskich dała by się pokroić, do czasu gdy zaczęła ich krytykować za ,, mieszanie " z TK i wymiarem sprawiedliwości i rozpoczęło się jej niszczenie, opluwanie, przypisywanie różnych rzeczy co najprawdopodobniej doprowadziło do jej ciężkiej choroby. Zdaje się że na pogrzebie jej ,, przyjaciela " nie było.

To dlatego wstydził się rozmawiać za granicą po polsku? Ja PiSu nigdy nie uważałem ale po polsku i tego że jestem Polakiem, nigdy się nie wstydziłem. Tak że twoja teoria jakiś słabo wypada. A mieszanie nawet TK czy ś.p. profesor to przesada... Wspomnij jeszcze Smoleńsk...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Felicjan niezalogowany
12 lipca 2024r. o 18:08
~~Czerwonobrązowy Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burozielona Turzyca napisał(a): Ś.p. Stuhr nie był antypolski nie pluł na Polskę natomiast był przeciw temu co robi PiS i temu jak rządzi Polską. Wypowiadał się negatywnie a podstawową zasadą PiS jest: kto nie jest z nami, kto jest przeciw to należy jego zniszczyć, opluć, zamieszać z błotem - co najgorsze tego nauczył również swoich zwolenników. Należy tu przypomnieć ś.p. prof. Staniszkis, która za Pis i braci Kaczyńskich dała by się pokroić, do czasu gdy zaczęła ich krytykować za ,, mieszanie " z TK i wymiarem sprawiedliwości i rozpoczęło się jej niszczenie, opluwanie, przypisywanie różnych rzeczy co najprawdopodobniej doprowadziło do jej ciężkiej choroby. Zdaje się że na pogrzebie jej ,, przyjaciela " nie było.

To dlatego wstydził się rozmawiać za granicą po polsku? Ja PiSu nigdy nie uważałem ale po polsku i tego że jestem Polakiem, nigdy się nie wstydziłem. Tak że twoja teoria jakiś słabo wypada. A mieszanie nawet TK czy ś.p. profesor to przesada... Wspomnij jeszcze Smoleńsk...


Chyba słabo zrozumiałeś komentarz na który odpowiedziałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don-Bum niezalogowany
12 lipca 2024r. o 18:23
~~Czerwonobrązowy Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burozielona Turzyca napisał(a): Ś.p. Stuhr nie był antypolski nie pluł na Polskę natomiast był przeciw temu co robi PiS i temu jak rządzi Polską. Wypowiadał się negatywnie a podstawową zasadą PiS jest: kto nie jest z nami, kto jest przeciw to należy jego zniszczyć, opluć, zamieszać z błotem - co najgorsze tego nauczył również swoich zwolenników. Należy tu przypomnieć ś.p. prof. Staniszkis, która za Pis i braci Kaczyńskich dała by się pokroić, do czasu gdy zaczęła ich krytykować za ,, mieszanie " z TK i wymiarem sprawiedliwości i rozpoczęło się jej niszczenie, opluwanie, przypisywanie różnych rzeczy co najprawdopodobniej doprowadziło do jej ciężkiej choroby. Zdaje się że na pogrzebie jej ,, przyjaciela " nie było.

To dlatego wstydził się rozmawiać za granicą po polsku? Ja PiSu nigdy nie uważałem ale po polsku i tego że jestem Polakiem, nigdy się nie wstydziłem. Tak że twoja teoria jakiś słabo wypada. A mieszanie nawet TK czy ś.p. profesor to przesada... Wspomnij jeszcze Smoleńsk...


A jaki jeszcze inny język znasz , skoro czytanie polskiego słabo ci wychodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
13 lipca 2024r. o 8:29
~~Don-Bum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrązowy Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burozielona Turzyca napisał(a): Ś.p. Stuhr nie był antypolski nie pluł na Polskę natomiast był przeciw temu co robi PiS i temu jak rządzi Polską. Wypowiadał się negatywnie a podstawową zasadą PiS jest: kto nie jest z nami, kto jest przeciw to należy jego zniszczyć, opluć, zamieszać z błotem - co najgorsze tego nauczył również swoich zwolenników. Należy tu przypomnieć ś.p. prof. Staniszkis, która za Pis i braci Kaczyńskich dała by się pokroić, do czasu gdy zaczęła ich krytykować za ,, mieszanie " z TK i wymiarem sprawiedliwości i rozpoczęło się jej niszczenie, opluwanie, przypisywanie różnych rzeczy co najprawdopodobniej doprowadziło do jej ciężkiej choroby. Zdaje się że na pogrzebie jej ,, przyjaciela " nie było.

To dlatego wstydził się rozmawiać za granicą po polsku? Ja PiSu nigdy nie uważałem ale po polsku i tego że jestem Polakiem, nigdy się nie wstydziłem. Tak że twoja teoria jakiś słabo wypada. A mieszanie nawet TK czy ś.p. profesor to przesada... Wspomnij jeszcze Smoleńsk...

A jaki jeszcze inny język znasz , skoro czytanie polskiego słabo ci wychodzi.

Wiadomo, napisałeś, ktoś cię skrytykował ( i wg. miał rację) to trzeba go próbować ośmieszyć. Typowe dla wyborcy lewej strony. Oj typowe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
13 lipca 2024r. o 11:13
~~Aga napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Don-Bum napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonobrązowy Szczawik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burozielona Turzyca napisał(a): Ś.p. Stuhr nie był antypolski nie pluł na Polskę natomiast był przeciw temu co robi PiS i temu jak rządzi Polską. Wypowiadał się negatywnie a podstawową zasadą PiS jest: kto nie jest z nami, kto jest przeciw to należy jego zniszczyć, opluć, zamieszać z błotem - co najgorsze tego nauczył również swoich zwolenników. Należy tu przypomnieć ś.p. prof. Staniszkis, która za Pis i braci Kaczyńskich dała by się pokroić, do czasu gdy zaczęła ich krytykować za ,, mieszanie " z TK i wymiarem sprawiedliwości i rozpoczęło się jej niszczenie, opluwanie, przypisywanie różnych rzeczy co najprawdopodobniej doprowadziło do jej ciężkiej choroby. Zdaje się że na pogrzebie jej ,, przyjaciela " nie było.

To dlatego wstydził się rozmawiać za granicą po polsku? Ja PiSu nigdy nie uważałem ale po polsku i tego że jestem Polakiem, nigdy się nie wstydziłem. Tak że twoja teoria jakiś słabo wypada. A mieszanie nawet TK czy ś.p. profesor to przesada... Wspomnij jeszcze Smoleńsk...

A jaki jeszcze inny język znasz , skoro czytanie polskiego słabo ci wychodzi.
Wiadomo, napisałeś, ktoś cię skrytykował ( i wg. miał rację) to trzeba go próbować ośmieszyć. Typowe dla wyborcy lewej strony. Oj typowe...


Nauka w Polsce jest bezpłatna i do 8 klasy obowiązkowa.Podczas PISania wypadałoby z niej korzystać . Zgadza się ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Czosnek niezalogowany
13 lipca 2024r. o 14:14
Mądrzy artyści nie polityką publicznie, bo zdają sobie sprawę że mają swoich odbiorców po każdej stronie. Z resztą to nie z powodu polityki stali się sławni. Największa głupota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza