Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Próba zamachu na Donalda Trumpa, napastnik nie żyje
~~Katastrofa dla ukrainy niezalogowany
16 lipca 2024r. o 8:18
Doradca Trumpa - Vance: nie obchodzi mnie, co się stanie z Ukrainą
Vance jasno wyraził swoje poglądy na temat Ukrainy. W 2022 r. powiedział Steve’owi Bannonowi w wywiadzie: - Muszę być z tobą szczery, tak naprawdę nie obchodzi mnie, co się stanie z Ukrainą.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Pragnia niezalogowany
16 lipca 2024r. o 8:26
w to tak jak mnie...
i chociaż staram się patrzeć na to z kilku stron nie wiem która lepsza a która gorsza...
jedno jest raczej pewne ....Ukraina jest i będzie zarzewiem wojny...nawet trzeciej ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sadziec Kirowy niezalogowany
16 lipca 2024r. o 17:15
Wystarczyło dochowac umowy, Ukraina za oddanie broni jądrowej miała być zostawiona w spokoju. Putin to sciera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
16 lipca 2024r. o 17:38
I Amerykańce nie mogli jej zostawić w spokoju. Musieli i tam wepchać swoje łapska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Przetacznik niezalogowany
16 lipca 2024r. o 19:02
~~Sadziec Kirowy napisał(a): Wystarczyło dochowac umowy, Ukraina za oddanie broni jądrowej miała być zostawiona w spokoju. Putin to sciera.

umowy którą pośrednio wymusili na nich ''yankee''...;D
więc do kogo teraz pretensje?
niech teraz oni ich sponsorują a nie Europa w tym Polska...

krótko mówiąc ''yankee'' pilnując swojej przewagi w regionie ''wydymali '' Ukraińców i ''dymają '' dalej..

a każdy dzień tego konfliktu to przy okazji ''dymanie '' Polski...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Bakopa niezalogowany
16 lipca 2024r. o 22:16
Trzeba było wybierac takich polityków ,którzy sponsorować nie chcieli. Teraz klaszcz tuskowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Przetacznik niezalogowany
17 lipca 2024r. o 6:14
~~Ognistoruda Bakopa napisał(a): Trzeba było wybierac takich polityków ,którzy sponsorować nie chcieli. Teraz klaszcz tuskowi.

a którzy to ?
zapewne nie napiszesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Ziarnopłon niezalogowany
17 lipca 2024r. o 10:08
~~Katastrofa dla ukrainy napisał(a): Doradca Trumpa - Vance: nie obchodzi mnie, co się stanie z Ukrainą
Vance jasno wyraził swoje poglądy na temat Ukrainy. W 2022 r. powiedział Steve’owi Bannonowi w wywiadzie: - Muszę być z tobą szczery, tak naprawdę nie obchodzi mnie, co się stanie z Ukrainą.
Tusk " polskość to nienormalność"


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza