Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joe Biden wycofuje się z wyścigu o fotel prezydencki
14240
M21W2
22 lipca 2024r. o 11:16
~~Kosaciec skalny napisał(a): A jak skomentujesz działania ziobrystów? .Też nie skomentujesz podobnie jak wczorajszych pytań? Ale z ciebie tchórz i wazelina.

Nie jestem od tego aby ciebie uczuć , pytania zadawaj swoim dzieciom. Dostałem pytanie o 11 zarzutów postawionych Romanowskiego, odpowiedziałem zgodnie z prawdą, nie znam tych zarzutów, a ty znasz ?. Jak znasz odpowiedź , nie odpowiesz bo tak jak ja ich nie znasz . Rozumiem takich jak ty ludzi zakompleksionych , epitetami w stylu " tchórz, wazelina" starasz się o oczach takich jak ty dowartościować ?, czy sprowokować do pyskówki ? , jesteś tak dobrym pyskaczem że nie mam szans z tobą tak jak ty ze mną w dyskusji na argumenty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Lędźwian niezalogowany
22 lipca 2024r. o 11:18
~~Seledynowa Acidantera napisał(a): Wybór prezydenta przekłada się na politykę w Europie, Polsce i Bolesławcu. Ja o tym nie wiesz to jesteś mało wykształcony i masz tendencję bycia ruskim trollem

tak, tak, powinni jeszcze publikować codziennie kurs dolara na bolec info i układ planet bo to też ma wpływ na świat, europę no i bolesławiec ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Cynia niezalogowany
22 lipca 2024r. o 12:51
nie tłumacz się Lucjan...jesteś przecież taki ...lawirant z ciebie a o argumentach nawet nie wspominaj bo na żaden z nich nigdy mi wprost nie odpowiedziałeś ...;D
nawiasem -jak to jest że ten którego kilka dni wstecz tak chciałeś bronić to nie ciebie a mnie poddał swojej fantazyjnej ''opinii''? ;D
zaorał bym cię jednym pytaniem o tego oszusta Romanowskiego więc może będzie lepiej jak nie będziesz o tym łajzie pisał...przeszkadzają ci jak ich nazywasz ''bodnarowcy'' a pytanie o ''ziobrystów'' tradycyjnie przemilczałeś ..

ale to jest to co w tobie lubię ...wieczne ucieczki ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
22 lipca 2024r. o 14:46
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kosaciec skalny napisał(a): A jak skomentujesz działania ziobrystów? .Też nie skomentujesz podobnie jak wczorajszych pytań? Ale z ciebie tchórz i wazelina.

Nie jestem od tego aby ciebie uczuć , pytania zadawaj swoim dzieciom. Dostałem pytanie o 11 zarzutów postawionych Romanowskiego, odpowiedziałem zgodnie z prawdą, nie znam tych zarzutów, a ty znasz ?. Jak znasz odpowiedź , nie odpowiesz bo tak jak ja ich nie znasz . Rozumiem takich jak ty ludzi zakompleksionych , epitetami w stylu " tchórz, wazelina" starasz się o oczach takich jak ty dowartościować ?, czy sprowokować do pyskówki ? , jesteś tak dobrym pyskaczem że nie mam szans z tobą tak jak ty ze mną w dyskusji na argumenty.

Lucjan nie jest tu jak stwierdził od tego by kogoś uczyć.
I to jest z jednej strony słuszne twierdzenie bo czego i kogo może on nauczyć? Znane tu są szeroko wyzwiska i obelgi jakimi obsypuje swoich oponentów lub krytykantów. Jeśli więc ktoś chce z nim wejść w jakąkolwiek dyskusję niech wie że to stąpanie po kruchym lodzie a więc zalecana jest ostrożność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 lipca 2024r. o 17:24
Bolecnauto jesteś tchórz i wazelina.


Dopisane 22.07.2024r. o godz. 17:24:

~~Brązowawa Cynia napisał(a): nie tłumacz się Lucjan...jesteś przecież taki ...lawirant z ciebie a o argumentach nawet nie wspominaj bo na żaden z nich nigdy mi wprost nie odpowiedziałeś ...;D
nawiasem -jak to jest że ten którego kilka dni wstecz tak chciałeś bronić to nie ciebie a mnie poddał swojej fantazyjnej ''opinii''? ;D
zaorał bym cię jednym pytaniem o tego oszusta Romanowskiego więc może będzie lepiej jak nie będziesz o tym łajzie pisał...przeszkadzają ci jak ich nazywasz ''bodnarowcy'' a pytanie o ''ziobrystów'' tradycyjnie przemilczałeś ..

ale to jest to co w tobie lubię ...wieczne ucieczki ...;D

Ten bełkot powtarzasz do znudzenia, tylko tyle potrafisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Kalia niezalogowany
22 lipca 2024r. o 17:49
no cóż Lucjan...
ty potrafisz tylko uciekać...wieczny uciekinier...
ty masz w tym klasę mistrzowską bo ty nawet sam siebie oszukujesz ...są w tobie dwa Lucjany...jeden oszukuje drugiego a drugi wierzy w oszustwa pierwszego...
wczoraj pieprznąłeś coś o ''klasyku'' Kwaśniewskiego a kiedy ja cię ostrzegałem że mogę zacytować ''klasyka'' z twojego partyjnego obozu który popierasz nawet słowem się do tego nie odniosłeś ...
to właśnie pokazuje że pisząc o tobie ''tchórz'' i ''wazelina'' to prawda...
a to przecież tylko szczyt góry z pytań które ci zadano i które i ja ci zadawałem...

ale ty wolisz wzniecać jakąś ''gów.no-burzę '' straszyć Policją bo jakiś ktoś ''dawny twój znajmy'' pisze o jakimś tam syfie w ''obejściu''...;D
ale to jest zabawne więc tocz dalej te swoje ''boje''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 lipca 2024r. o 17:58
~~Wiosenna Sasanka napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Bolecnauto jesteś tchórz i wazelina.


Panie Lucjanie to do pana.

Spier-dalaj.

Przed tchórzem i wazeliną ? .


Dopisane 22.07.2024r. o godz. 17:58:

~~Sczerniała Kalia napisał(a): no cóż Lucjan...
ty potrafisz tylko uciekać...wieczny uciekinier...
ty masz w tym klasę mistrzowską bo ty nawet sam siebie oszukujesz ...są w tobie dwa Lucjany...jeden oszukuje drugiego a drugi wierzy w oszustwa pierwszego...
wczoraj pieprznąłeś coś o ''klasyku'' Kwaśniewskiego a kiedy ja cię ostrzegałem że mogę zacytować ''klasyka'' z twojego partyjnego obozu który popierasz nawet słowem się do tego nie odniosłeś ...
to właśnie pokazuje że pisząc o tobie ''tchórz'' i ''wazelina'' to prawda...
a to przecież tylko szczyt góry z pytań które ci zadano i które i ja ci zadawałem...

ale ty wolisz wzniecać jakąś ''gów.no-burzę '' straszyć Policją bo jakiś ktoś ''dawny twój znajmy'' pisze o jakimś tam syfie w ''obejściu''...;D
ale to jest zabawne więc tocz dalej te swoje ''boje''...;D

Znam ten bełkot, powtarzasz się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Kalia niezalogowany
22 lipca 2024r. o 18:07
pamiętaj Lucjan bo to wiekowa mądrość...

'kropla drąży skałę ''.

a co do powtarzania to od ilu lat ty sam bełkoczesz tu o sukcesach piSSdzielców? ;D

tylko o aferach nie piszesz ...bo tam sami ''kryształowi a ty sam to ''rycerz bez skazy''...hahahaha
niczym Rejtan własną klatą będziesz ich bronił chociaż to złodziejska klika prowadzona przez szczerbatego ,mlaskającego ''putinka'' a popierana przez nadętego bufona z ''belwederka''...;D
ale ty jak widzę lubisz babrać się w takim ''szambie'' i między tymi którzy takie tworzą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu