Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Sebastian Fijałkowski nadal będzie prezesem Zakładów Ceramicznych "Bolesławiec"?
~~Eee niezalogowany
23 lipca 2024r. o 6:29
~~Oranżowa Laurowiśnia napisał(a): A ja mam pytanie ,dlaczego Małkowski dalej pracuje w ARIMR.


Jest w koalicji z PiS Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Dyptam niezalogowany
23 lipca 2024r. o 6:44
W koalicji PiS i Romana? A przecież ARiMR zarządza KO... No to jak to?
Może KO ma krótką ławkę kadrową?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~x niezalogowany
23 lipca 2024r. o 6:49
~~Jasnobrunatny Dyptam napisał(a): W koalicji PiS i Romana? A przecież ARiMR zarządza KO... No to jak to?
Może KO ma krótką ławkę kadrową?


No to co że zarządza KO ,to jeden z niewielu kompetentny w PIS-ie ,dla niepoznaki zrzeszony w Impulsie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Hiacynt niezalogowany
23 lipca 2024r. o 6:50
~~Oranżowa Laurowiśnia napisał(a): A ja mam pytanie ,dlaczego Małkowski dalej pracuje w ARIMR.


Widzisz? tak się ryło pod nim i ci się nie udało... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Maciejka niezalogowany
23 lipca 2024r. o 7:06
Może Małkowski jest już w PO? :)) Swoją drogą wątek jest o Fijałkowskim a tu dyskusja o Małkowskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jacek niezalogowany
23 lipca 2024r. o 8:30
Fijalkowski na odchodne wypowiedzial pracownikom uklad zbiorowy pracy czego nie zrobili nawet komunisci jak rzadzili ceramika a on tp zrobil i to jego najwiekszy sukces w ceramice . W ceramice zostanie zapamietany przez pracownikow jako najgorszy prezes tych zakladow i niech odchodzi ja najszybciej ,nikt po nim nie bedzie plakal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Afera niezalogowany
23 lipca 2024r. o 8:30
~~Żółtoczerwona Jukka napisał(a): Czas na zmiane prezesa i to pilnie



Z tym się zgodzę.
Nie ma poszanowania pracownika. I niskie zarobki pomimo warunków pracy i wymagań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Afera niezalogowany
23 lipca 2024r. o 8:32
~~kliejent napisał(a): Powinien wrócić p. W. Ogrodnik choć powiadają że do tej samej rzeki nie warto wchodzić. Obecny wie jak się... zachaczył.. - o tą funkcje.... Ale kto dołki pod kim do tego też karma wróci




Absolutnie. Potrzeba kogoś nowego z dobrym pomysłem i pozytywne nastawienie do pracowków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu