Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stanisław Strzelecki: Marzę, żeby przespać jedną noc w swoim łóżku-[WIDEO, FOTOREPORTAŻ]
~~Jaguar niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:15
~~Brązowawa Malina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mistrz napisał(a): Żuc gumę do żucia w czasie wywiadu to nie pasuje do... mistrza.... Trochę szacunku młody do Pana dziennikarza oraz większej pokory.... Pamiętaj że w Bolesławcu są lepsze orły od ciebie mające wyższe osiągnięcia sportowe tyłko nie są ządne aż tak wielkich gloryfikacji

On przestanie żuć gumę, a Ty zaczniesz biegać jak on? Komentarze jak zwykle z dupy.
b
b. Brawo Brązowa Malina, pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Żółwik niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:23
~~Błękitna Tygrysówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tabaczkowa Kobea napisał(a): Gratulacje Mistrzu Stanisławie !!!
Krytykującym życzę osiągnięć Mistrza oraz jego kultury i elokwencji. Pozdrawiam.
nie produkuj sie i nie kłam bo mistrzow nie tylko euro py ale swiata swiata w Boleslawcu jest wielu tylko nie lataja po redakcjach i nie zadzieraja nosa.Prosze nie obrazac innych bo kto kogo dołuje ten sam bedzie zdołowany.Nie tylko jakis tam biegacz jest pempkiem tego Bolesławca z tego co wiem to ten długi to słabeusz na siłce nawet dziewczyny od niego sa silniejsze.

Wymień proszę mi tych mistrzów. Pozdrawiam

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Żółwik niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:24
~~Błękitna Tygrysówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tabaczkowa Kobea napisał(a): Gratulacje Mistrzu Stanisławie !!!
Krytykującym życzę osiągnięć Mistrza oraz jego kultury i elokwencji. Pozdrawiam.
nie produkuj sie i nie kłam bo mistrzow nie tylko euro py ale swiata swiata w Boleslawcu jest wielu tylko nie lataja po redakcjach i nie zadzieraja nosa.Prosze nie obrazac innych bo kto kogo dołuje ten sam bedzie zdołowany.Nie tylko jakis tam biegacz jest pempkiem tego Bolesławca z tego co wiem to ten długi to słabeusz na siłce nawet dziewczyny od niego sa silniejsze.


Wymień proszę mi tych mistrzów. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~łysy niezalogowany
24 lipca 2024r. o 20:06
~~Zielony Żółwik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitna Tygrysówka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tabaczkowa Kobea napisał(a): Gratulacje Mistrzu Stanisławie !!!
Krytykującym życzę osiągnięć Mistrza oraz jego kultury i elokwencji. Pozdrawiam.
nie produkuj sie i nie kłam bo mistrzow nie tylko euro py ale swiata swiata w Boleslawcu jest wielu tylko nie lataja po redakcjach i nie zadzieraja nosa.Prosze nie obrazac innych bo kto kogo dołuje ten sam bedzie zdołowany.Nie tylko jakis tam biegacz jest pempkiem tego Bolesławca z tego co wiem to ten długi to słabeusz na siłce nawet dziewczyny od niego sa silniejsze.


Wymień proszę mi tych mistrzów. Pozdrawiam
obowiązuje RODO nikt ci bez zgody nie będzie wymieniać i to na twoje życzenie ale tacy są trenują gdzie indziej i osiągają wielkie sukcesy. Koniec tematu są inne ciekawsze tematy na stronach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza