Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
Wróć do komentowanego artykułu:
Bazylika faktycznie jest otwarta dla turystów
~~GENO niezalogowany
25 lipca 2024r. o 16:03
To jest piękne co zrobił nowy Proboszcz. Gorąco polecam odwiedzenie naszej Bazyliki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Rącznik niezalogowany
25 lipca 2024r. o 16:09
Czy można będzie nabyć książkę " Plebania"? - chyba jakieś publikacje zapewne są dla odwiedzających. Ponoc ciekawa książka już w obiegu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gawron niezalogowany
25 lipca 2024r. o 16:35
Byłam już Dwa razy i zawsze czegoś nowego się dowiaduję. Polecam wszystkim mieszkańcom Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Dzwonek niezalogowany
25 lipca 2024r. o 20:13
~~Gawron napisał(a): Byłam już Dwa razy i zawsze czegoś nowego się dowiaduję. Polecam wszystkim mieszkańcom Bolesławca
rozwiniecie tematu w ksiazce pt ,,Plebania,,-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Hibiskus niezalogowany
25 lipca 2024r. o 21:07
~~GENO napisał(a): To jest piękne co zrobił nowy Proboszcz. Gorąco polecam odwiedzenie naszej Bazyliki.
nie zrobił tego nowy proboszcz tylko była interwencja w tej sprawie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~odp niezalogowany
26 lipca 2024r. o 12:23
~~Ciemnopopielaty Dzwonek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gawron napisał(a): Byłam już Dwa razy i zawsze czegoś nowego się dowiaduję. Polecam wszystkim mieszkańcom Bolesławca
rozwiniecie tematu w ksiazce pt ,,Plebania,,-

~~Szafranowy Rącznik napisał(a): Czy można będzie nabyć książkę " Plebania"? - chyba jakieś publikacje zapewne są dla odwiedzających. Ponoc ciekawa książka już w obiegu
mozna ja nabyc od 30lipca lipca w ksiegarni na Istotnych jest rekomendacja w wywiadzie artykl z dnia 24 07.2024r
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Wielosił niezalogowany
26 lipca 2024r. o 14:29
Przewodniki multimedialne zorganizował ks Andrzej Jaroszewicz co najmniej dwa lata temu. Proszę nie przypisywać tego ks Bogusławowi Wolanskiemu, który je promuje. Poprzednio można było zwiedzać po umówieniu telefonicznym z Panem Wojciechem . Albumy są z tego co wiem po ks Andrzeju i powinny być darmowe bo były sponsorowane- patrz początek lub koniec albumu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Wielosił niezalogowany
26 lipca 2024r. o 14:35
Za poprzedniego Proboszcza też zwiedzano bazylikę , przyjeżdżały wycieczki z przewodnikami z Bolesławca. Stańmy w prawdzie, ks Proboszcz Bogusław Ameryki odkrył, nie gloryfikujcie za coś co nie jest Jego zasługą. Dziwnie zapomnieliście o dobru które, wniósł ks Andrzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza