Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł z Bolesławca krytykuje ceremonię otwarciach Igrzysk Olimpijskich
~~Czarnofioletowy Bluszcz niezalogowany
28 lipca 2024r. o 12:26
Oficjalna strona igrzysk usunęła część zdjęć z otwarcia imprezy z Twittera bo panu w czarnym po lewej widać na nich było wystającą z majtek parówe. A obok stalo dziecko.
Promil społeczeństwa a wszedzie wciskają nam to, jakby to było najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
28 lipca 2024r. o 12:26
To było kupowanie głosów . Po imieniu nazywa się to korupcja polityczna. To samo zrobił dziadyga o dwóch lewych butach obiecując w Lublinie kasę na nowy tor żużlowy.
Postawił warunek-pis musi tam wygrać.
Pis to jedna wielka klika oszustów i defraudantów od góry poczynając na dole kończąc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fvjhfiu6to87to87t niezalogowany
28 lipca 2024r. o 12:29
znowu nie można tu pisać?
czyżby działalność jakiegoś ratuszowego wazeliniarza? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Berberys niezalogowany
28 lipca 2024r. o 12:47
~~Platynowa Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szmaragdowozielona Pęcherznica napisał(a): Myślałem, że Pogoda coś wymyślił, nie, przepisał to co powiedział Morawiecki, jego idol.

Pogoda i Borsuk jak sie wku rwi om to pojadom i igrzyska te zamknom na amen

masz namysli jaswca przeciez to tchórz do potegi nawet pare kilo na siłce daje mu zadyszke.ott tak tomciu wcisnał na plezesa aby miec kim manipulowac.trzeba zawsze obstawiac sie głupszymi by nikt nie zagroził
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lolek niezalogowany
28 lipca 2024r. o 12:55
to jest racja jesliby nasi sportowcy zauwazyli jakas nieprzyzwoitosc religijna napewno zbojkotowali by igrzyska a wiec posle prosze nie ..podkrecac... atmosfere i nie obrazac Francuzów.Widowisko było wspaniałe tylko nie dla ...pogody?.i pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Kosmos niezalogowany
28 lipca 2024r. o 13:10
~~Platynowa Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szmaragdowozielona Pęcherznica napisał(a): Myślałem, że Pogoda coś wymyślił, nie, przepisał to co powiedział Morawiecki, jego idol.

Pogoda i Borsuk jak sie wku rwi om to pojadom i igrzyska te zamknom na amen

Pogoda z Borsukiem to mogą sobie do Rydza do Torunia pojechać, albo na plebanię do Dąbrowy Górniczej xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
28 lipca 2024r. o 13:18
Nie jestem w temacie , nie oglądałem tak jak Pogoda otwarcia igrzysk.
Co sprofanowali Francuzi , wytłumaczy ktoś ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Kolkwicja niezalogowany
28 lipca 2024r. o 13:22
~~skorn napisał(a): Nie jestem w temacie , nie oglądałem tak jak Pogoda otwarcia igrzysk.
Co sprofanowali Francuzi , wytłumaczy ktoś ??

A można coś sprofanować co już dawno jest sprofanowane.... pokazali tylko co ile jest warte w dzisiejszym świecie. A i tak najlepiej wyszła część metalowa !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza