Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł z Bolesławca krytykuje ceremonię otwarciach Igrzysk Olimpijskich
~~pinochet niezalogowany
29 lipca 2024r. o 11:34
I to mówi gość,ktory składał przysięgę poselska z kagańcem od szatana na swojej buzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maqu niezalogowany
29 lipca 2024r. o 11:44
Brakuje jeszcze nawiązania do Tuska i o opresjach wobec Babiarza. Panie pośle, najwyższy czas pozbyć się sierpa i młota z główki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Santo subito niezalogowany
29 lipca 2024r. o 12:38
Przemysław Babiarz został zawieszony w TVP i stał się nowym "męczennikiem" polskiej prawicy. Jest praktykującym katolikiem, oraz jak to u PiSich katolików niezłomnych , rozwodnikiem .Z pierwszą żoną doczekał się dwójki dzieci. Dziennikarz uzyskał unieważnienie pierwszego związku, biskup uznał że małżeństwo nie zostało skonsumowane .
Tak jak u Jacka Kurskiego , ojca 3 dzieci z pierwszego małżeństwa.

Jego katolickie kredo to: ,,Wiara katolicka odgrywa w życiu komentatora bardzo ważną rolę. - Najlepiej, gdy fundamentem tej rodziny jest łaska, czyli Chrystus, czyli gdy rodzice zawierają ślub wobec Boga. […] Uważam jednak, że jest wielki sens w wierności drugiej osobie i Bogu, bo bez tego świat rozpada się na kawałki. Dlatego trzeba tę wierność pielęgnować. Dotyczy to rodziny, małżeństwa i dzieci ''.


WZÓR DO NAŚLADOWANIA DLA WAS BEZBOŻNIKI . BRAWO POSEŁ POGODA.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Dąbrówka niezalogowany
29 lipca 2024r. o 13:19
~~Zielonkawobrązowa Tibuchina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marengo Gailadia napisał(a): Panie pośle Pogoda zamilcz pan i lepiej się nie odzywaj albo wróć do składania mebli .

Maść na ból d...y dostępna w aptece.

To kup pogodzie i osobiscie mu zaaplikuj, zeby sie nie kompromitował swoimi "kazaniami" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Dąbrówka niezalogowany
29 lipca 2024r. o 13:23
~~Ametystowy Rojnik napisał(a): Żeby się w jakimś temacie wypowiadać, to trzeba choć trochę się znać! Scena, o której wszyscy myślą i mówią, że odnosi się do dzieła Leonarda "Ostatnia wieczerza", nie jest nią. Jest to obraz "Uczta Bogów" Jana Harmensza van Biljert, z chyba 1635 r. Obraz znajduje się w Muzeum w Dijon. Na obrazie przedstawiono Bogów Olimpu świętujących małżeństwo Tetydy i Peleusa. W centrum obrazu jest Apollo. Gruby, w kolorze niebieskim, Bachus-Dionizos leży na pierwszym planie

Takie perły rzucone przed polackie wieprze:)
Żeby oni biedni wiedzieli, ze malarz ostatniej wieczerzy był gejem... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Lawenda niezalogowany
29 lipca 2024r. o 14:16
Lewicowe Media kłamią w żywe oczy i twierdzą że Otwarcie igrzysk olimpijskich,nie było wcale parodią Ostatniej Wieczerzy .
Ale prawda zawsze wyjdzie na jaw
Barbara Butch, otyła lesbijka udająca Chrystusa w tej parodii, przyznała, że o to chodziło.
Aktywistka gender śmiała się nawet, że to "Nowy Gejowski Testament."
Twierdzenie środowisk Lewicowych że Chrześcijanie sobie wymyślają ,zostało ostatecznie obalone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~siostra Bożena niezalogowany
29 lipca 2024r. o 16:14
No dobrze, wszyscy oburzeni... Da Vinci był gejem - fakt. Był aresztowany za homoseksualizm, tworzył długoletnie związki z mężczyznami. Był też zdolnym człowiekiem i na całe szczęście jego twórczość przetrwała do dziś.
To że malował religijne obrazy, nie świadczy o tym, że był człowiekiem Kościoła ale, że przyjmował zlecenia i zarabiał pieniądze. Ze śmiesznych rzeczy - artyści, bez względu na swoją orientację seksualną, po prostu żyją ze sztuki. Gdy Piaseczny śpiewa kolędy, wcale nie rezygnuje ze swojego ja - po prostu śpiewa. Nie wiem, czy jest religijny, nie wiem z kim śpi albo nie śpi - lubię barwę jego głosu. Słucham Mercurego - i od zawsze byłam jego fanką, lubię Andy Bella - za muzykalność i całą masę artystów, za ich twórczość.
A do prawych - którzy tak zajadle atakują homoseksualistów - odczepcie się, dajcie ludziom żyć. Dajcie też spokój swojemu Prezesowi i księżom z Dąbrowy Górniczej . Krew nie woda
Zaraz pewnie pojawią się tu zdjęcia ludzi z parad równości, że poprzebierali się ale powiem Wam tak - każdy manifestuje jak umie. Widziałam też takich, którzy szorowali bruk kolanami, niosąc "święte figury", tych z różańcami w pięści i wiecie co? Dla wszystkich jest miejsce w przestrzeni publicznej i wszystkim wolno wszystko, do momentu, kiedy innych nie krzywdzą.
Moralność? Na każde wzniosłe - bo my! czegoś takiego byśmy nie zrobili - to znaczy czego? Nie ma dość romansów po prawej? Rozwodów, przemocy, złodziejstwa? W czym jesteście lepsi - bo byliście na mszy? Bo ktoś Was rozgrzeszył? Jeśli czujecie się z tym lepiej - na zdrowie ale nie czyni Was to lepszymi.
No i argumentum - Chrystusa nam atakują - tego, którego miliony uważają za Boga... bądźcie poważni, jeśli uważacie, że Boga należy bronić, to słabo wierzycie w jego moc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Żółwik niezalogowany
29 lipca 2024r. o 16:22
~~siostra Bożena napisał(a): No dobrze, wszyscy oburzeni... Da Vinci był gejem - fakt. Był aresztowany za homoseksualizm, tworzył długoletnie związki z mężczyznami. Był też zdolnym człowiekiem i na całe szczęście jego twórczość przetrwała do dziś.
To że malował religijne obrazy, nie świadczy o tym, że był człowiekiem Kościoła ale, że przyjmował zlecenia i zarabiał pieniądze. Ze śmiesznych rzeczy - artyści, bez względu na swoją orientację seksualną, po prostu żyją ze sztuki. Gdy Piaseczny śpiewa kolędy, wcale nie rezygnuje ze swojego ja - po prostu śpiewa. Nie wiem, czy jest religijny, nie wiem z kim śpi albo nie śpi - lubię barwę jego głosu. Słucham Mercurego - i od zawsze byłam jego fanką, lubię Andy Bella - za muzykalność i całą masę artystów, za ich twórczość.
A do prawych - którzy tak zajadle atakują homoseksualistów - odczepcie się, dajcie ludziom żyć. Dajcie też spokój swojemu Prezesowi i księżom z Dąbrowy Górniczej . Krew nie woda
Zaraz pewnie pojawią się tu zdjęcia ludzi z parad równości, że poprzebierali się ale powiem Wam tak - każdy manifestuje jak umie. Widziałam też takich, którzy szorowali bruk kolanami, niosąc "święte figury", tych z różańcami w pięści i wiecie co? Dla wszystkich jest miejsce w przestrzeni publicznej i wszystkim wolno wszystko, do momentu, kiedy innych nie krzywdzą.
Moralność? Na każde wzniosłe - bo my! czegoś takiego byśmy nie zrobili - to znaczy czego? Nie ma dość romansów po prawej? Rozwodów, przemocy, złodziejstwa? W czym jesteście lepsi - bo byliście na mszy? Bo ktoś Was rozgrzeszył? Jeśli czujecie się z tym lepiej - na zdrowie ale nie czyni Was to lepszymi.
No i argumentum - Chrystusa nam atakują - tego, którego miliony uważają za Boga... bądźcie poważni, jeśli uważacie, że Boga należy bronić, to słabo wierzycie w jego moc.


Brawo!!! trafne i mądre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza