Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Szpital świętego Łukasza tonie w długach?
~~Śliwkowy Szparag niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 20:51
~~Pomarańczowobrązowy Wiąz napisał(a): Ma swojego sponsora SP niech płaci.. PaPa. nie. Panie Kamilu głowa do góry. Tomek pokryje spoko



kto Tomka pokryje???

tecza kwitnie;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Mahonia niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 20:59
jprdl........mówi Barczyk ze z 2 mln jest 48 a naprawde duzo wiecej i jest świetnie;))))
to usmiech dla rady powiatu i Pana Małkowskiego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Impuls z Miasta niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 21:01
~~Krwawosina Mahonia napisał(a): jprdl........mówi Barczyk ze z 2 mln jest 48 a naprawde duzo wiecej i jest świetnie;))))
to usmiech dla rady powiatu i Pana Małkowskiego ;)


Impuls na to nie pozwoli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Metasekwoja niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 21:21
„ ~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
8 godz. 24 min. temu

Barczyk głupoty pisze. Konkretnie ile trzeba dołożyć, żeby szpital nie był zadłużony “


Szpital jest zdłużony / zobowiązania
na 48 mln zł .
Dług /zobowiązanie wymagalne ,
czyli
zobowiązanie po terminie
4,7 mln zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Metasekwoja niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 21:28
Co na to władze powiatu?
Co dalej z takim długiem i jak utrzymać szpital przy życiu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Metasekwoja niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 21:37
„ Patrząc na dynamike procesu zadłuzania ,
bo podane dane są na 30.09 .2023
wielce
prawdopodobne jest ze zadłuzenie na dzień dzisiejszy siega juz
60 mln.złotych.
2019 - 2 mln
2022-24 mln
30.09.2023-49 mln
"Okrąglak " ma problem.
Starosta powinienen juz szukac koła ratunkowego
wprowadzic audyty zewnetrzne ,
i wdrożyc plan naprawczy.
Przedwyborcze bajki i laurki juz sie skończyły-
czas podzielic się prawdą
o zarzadzaniu szpitala
i brakiem
nadzoru przez zarzad powiatu
i Staroste Tomasza Gabrysiaka.
Czas mandolinek juz sie skończył;)
Szpital dynamicznie pnie sie
w liscie najbardziej zadłuzonych szpitali powiatowych w Polsce. ”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Metasekwoja niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 22:04
Budżet Bolesławca ,
całego miasta
to kwota 326 mln zł ,
po stronie przychodów ,
i jest w tym roku - 2024 , wyjątkowy , rekordowy .


Przychody szpitala powiatowego
to kwota 190 mln zł
( jak twierdzi pan Dyrektor ) i
to
jest kwota budżetu Bolesławca
z 2021 roku .


Czy
szpital powiatowy w Bolesławcu osiąga przychody na poziomie 190 mln zł ? ?
Czy
pan Tomasz Gabrysiak i
pan Piotr Roman właściwie nadzorują
pieniądze publiczne ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Wierzba niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 22:37
~~Bol napisał(a): nic się nie dzieje z punktu widzenia finansowego , są przychody i są zobowiązania , dla bolesławieckiej ciemnoty wytłumaczę : Problem pojawiłby się w momencie : Roczne przychody : 10 mln , Zobowiązania 48 mln , wymagalne 13 mln. Czyli wpadło mi 10 , winien jestem 48 , a na dzisiaj musze oddać 13 , czyli brakuje mi 3 :) To prosty case dla I klasy Szkoły podstawowej , bo temat mozna rozwinąc matematycznie
~~Bol napisał(a): nic się nie dzieje z punktu widzenia finansowego , są przychody i są zobowiązania , dla bolesławieckiej ciemnoty wytłumaczę : Problem pojawiłby się w momencie : Roczne przychody : 10 mln , Zobowiązania 48 mln , wymagalne 13 mln. Czyli wpadło mi 10 , winien jestem 48 , a na dzisiaj musze oddać 13 , czyli brakuje mi 3 :) To prosty case dla I klasy Szkoły podstawowej , bo temat mozna rozwinąc matematycznie

~~Bol napisał(a): nic się nie dzieje z punktu widzenia finansowego , są przychody i są zobowiązania , dla bolesławieckiej ciemnoty wytłumaczę : Problem pojawiłby się w momencie : Roczne przychody : 10 mln , Zobowiązania 48 mln , wymagalne 13 mln. Czyli wpadło mi 10 , winien jestem 48 , a na dzisiaj musze oddać 13 , czyli brakuje mi 3 :) To prosty case dla I klasy Szkoły podstawowej , bo temat mozna rozwinąc matematycznie

Noo, prymitywniejszej matematyki chyba nikt nie wymyślił...to co mi wpadło rocznie, wystarczy mi na dziś tylko brakuje mi 3 baniek. A co będzie jutro ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza