Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła 20 kilometrów od domu, jechała odebrać ojca ze szpitala
~~Biały Pustynnik niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 15:31
Ciekawa sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Gajowiec niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 16:29
Jeśli nie ma ciala w okolicy bo ktoś uderzył, nawet tiry jakby się zatrzymał jadem z tych nienormalnych (bo teraz dużo tego jeździ spotkałam) to wyszłaby z telefonem raczej .. tak się robi.
To jest dziwne że telefon został w środku. Jaki jest dowód na to że ona faktycznie jechała tym samochodem? Czy go ktoś nie podrzucił, ktoś słusznie zauważył że to nie koniecznie ona dzwoniła. Byłyby ślady .. nawet gdyby technikiem był Wiśniewski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Rudbekia niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 18:48
~~Purpurowy Gajowiec napisał(a): Jeśli nie ma ciala w okolicy bo ktoś uderzył, nawet tiry jakby się zatrzymał jadem z tych nienormalnych (bo teraz dużo tego jeździ spotkałam) to wyszłaby z telefonem raczej .. tak się robi.
To jest dziwne że telefon został w środku. Jaki jest dowód na to że ona faktycznie jechała tym samochodem? Czy go ktoś nie podrzucił, ktoś słusznie zauważył że to nie koniecznie ona dzwoniła. Byłyby ślady .. nawet gdyby technikiem był Wiśniewski

~~Purpurowy Gajowiec napisał(a): Jeśli nie ma ciala w okolicy bo ktoś uderzył, nawet tiry jakby się zatrzymał jadem z tych nienormalnych (bo teraz dużo tego jeździ spotkałam) to wyszłaby z telefonem raczej .. tak się robi.
To jest dziwne że telefon został w środku. Jaki jest dowód na to że ona faktycznie jechała tym samochodem? Czy go ktoś nie podrzucił, ktoś słusznie zauważył że to nie koniecznie ona dzwoniła. Byłyby ślady .. nawet gdyby technikiem był Wiśniewski

Dokładnie to jest upozorowane i to jeszcze po wieśniaczki kto zostawia tel w tych czasach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwona Tawułka niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 18:58
~~Biały Pustynnik napisał(a): Ciekawa sprawa

~~Purpurowy Gajowiec napisał(a): Jeśli nie ma ciala w okolicy bo ktoś uderzył, nawet tiry jakby się zatrzymał jadem z tych nienormalnych (bo teraz dużo tego jeździ spotkałam) to wyszłaby z telefonem raczej .. tak się robi.
To jest dziwne że telefon został w środku. Jaki jest dowód na to że ona faktycznie jechała tym samochodem? Czy go ktoś nie podrzucił, ktoś słusznie zauważył że to nie koniecznie ona dzwoniła. Byłyby ślady .. nawet gdyby technikiem był Wiśniewski

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 20:29
Trzeba brać pod uwagę dokładnie wszystkie okoliczności. Nawet najmniej spodziewany trop. Też to kiedyś moja rodzina przerabiała. Dlatego mężowi i całej rodzinie bardzo współczuję. Przyjaciele bądźcie przy nich. Nie osądzajcie i nie oceniajcie. Takie rzeczy się dzieją, i miejcie głęboką nadzieję.
A prośba do sąsiadów i okolicznych mieszkańców. Szanowni Państwo: Nie plotkujcie. Ucinajcie sensacyjne wiadomości, informacje z mediów. To ci możecie zrobić to zakasać rękawy i ugotować obiad, może posprzątać wokół domów tej rodziny, upiec Plancka, a może wydrukować i wywiesić ogłoszenia o zaginięciu tej Pani. A może powysyłać znajomym informacje niech szukają...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowa Żurawina niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 22:42
~~Obserwator napisał(a): Trzeba brać pod uwagę dokładnie wszystkie okoliczności. Nawet najmniej spodziewany trop. Też to kiedyś moja rodzina przerabiała. Dlatego mężowi i całej rodzinie bardzo współczuję. Przyjaciele bądźcie przy nich. Nie osądzajcie i nie oceniajcie. Takie rzeczy się dzieją, i miejcie głęboką nadzieję.
A prośba do sąsiadów i okolicznych mieszkańców. Szanowni Państwo: Nie plotkujcie. Ucinajcie sensacyjne wiadomości, informacje z mediów. To ci możecie zrobić to zakasać rękawy i ugotować obiad, może posprzątać wokół domów tej rodziny, upiec Plancka, a może wydrukować i wywiesić ogłoszenia o zaginięciu tej Pani. A może powysyłać znajomym informacje niech szukają...



Dokładnie tak....bardzo rozsądne podejście... współczucie a nie krytyka. Oby nikt nie musial przeżywać tego co teraz ta rodzina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 22:44
~~Obserwator napisał(a): Trzeba brać pod uwagę dokładnie wszystkie okoliczności. Nawet najmniej spodziewany trop. Też to kiedyś moja rodzina przerabiała. Dlatego mężowi i całej rodzinie bardzo współczuję. Przyjaciele bądźcie przy nich. Nie osądzajcie i nie oceniajcie. Takie rzeczy się dzieją, i miejcie głęboką nadzieję.
A prośba do sąsiadów i okolicznych mieszkańców. Szanowni Państwo: Nie plotkujcie. Ucinajcie sensacyjne wiadomości, informacje z mediów. To ci możecie zrobić to zakasać rękawy i ugotować obiad, może posprzątać wokół domów tej rodziny, upiec Plancka, a może wydrukować i wywiesić ogłoszenia o zaginięciu tej Pani. A może powysyłać znajomym informacje niech szukają...



Dokładnie tak....bardzo rozsądne podejście... współczucie a nie krytyka. Oby nikt nie musial przeżywać tego co teraz ta rodzina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joana niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 23:31
Jeżdżę tamtendy i od jakiegoś czasu na tych parkingach kolo Chojnowa z jednej i drugiej str pojawia się nieciekawe towarzystwo. Strach tam zaparkować nawet w dzień. Mam nadzieję, że Pani sie odnajdzie cała i zdrowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza