Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kornel Filipowicz zaprasza na 30. Bolesławieckie Święto Ceramiki
~~Srebrzystoczarna Naparstnica niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 3:30
Fatalny koleś... 26000 zł na bębniarzy może ze swoich zaplaci ... moze mu jego pupilek z nieistotnych pożyczy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojtek niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 7:20
A giełda staroci dalej jak spęd bydła na boisku, w d…e mam to święto, jedz człowieku do J.Gory zobacz jak to sie robi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Omieg niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 7:38
jak widzę tą giełdę staroci to często śmiech mnie ogarnia...
nie powiem...dosyć często można tam trafić ciekawe rzeczy ale przewaga to niestety śmieci...
na dodatek jak słyszę za coś kosmiczną wręcz cenę zastanawiam się skąd taki koleś ją wziął...;D

teraz oczywiście szał na ceramikę...ceny równie zawrotne ...
ale jak porównam te ''skorupy'' z porcelaną z Chodzieży a nawet Karoliny to zastanawiam się gdzie jest granica rozsądku przy ustalaniu cen...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Dereń niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 9:16
a gdzie sa te 100 wystawców na rynku -prosze je wypisac ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Gailadia niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 9:22
~~Koralowy Omieg napisał(a): jak widzę tą giełdę staroci to często śmiech mnie ogarnia...
nie powiem...dosyć często można tam trafić ciekawe rzeczy ale przewaga to niestety śmieci...
na dodatek jak słyszę za coś kosmiczną wręcz cenę zastanawiam się skąd taki koleś ją wziął...;D

teraz oczywiście szał na ceramikę...ceny równie zawrotne ...
ale jak porównam te ''skorupy'' z porcelaną z Chodzieży a nawet Karoliny to zastanawiam się gdzie jest granica rozsądku przy ustalaniu cen...

Nie wspomnę o porcelanie z Wałbrzycha, przy której te skorupy da jak pancerne czołgi. Niestety prostacka gawiedź woli ten kicz.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Jałowiec niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 12:19
Ja zapraszam na naukę j. angielskiego dla seniora 70+ zniżka na legit. emeryta darmowa woda i pampersy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Omieg niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 15:13
~~Jasnoróżowa Gailadia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Koralowy Omieg napisał(a): jak widzę tą giełdę staroci to często śmiech mnie ogarnia...
nie powiem...dosyć często można tam trafić ciekawe rzeczy ale przewaga to niestety śmieci...
na dodatek jak słyszę za coś kosmiczną wręcz cenę zastanawiam się skąd taki koleś ją wziął...;D

teraz oczywiście szał na ceramikę...ceny równie zawrotne ...
ale jak porównam te ''skorupy'' z porcelaną z Chodzieży a nawet Karoliny to zastanawiam się gdzie jest granica rozsądku przy ustalaniu cen...

Nie wspomnę o porcelanie z Wałbrzycha, przy której te skorupy da jak pancerne czołgi. Niestety prostacka gawiedź woli ten kicz.


akurat z Wałbrzycha nic nie mam ale z Karolci i Chodzieży mam kilka kompletów...
nie dlatego że jestem tego fanem ale po prostu moja matula kiedyś namiętnie je zbierała podobnie jak kryształy z Julii...
dzisiaj ja z tym zostałem i chyba poszukam jakiegoś kupca na to wszystko bo tylko mi to zalega...
a jeden z zestawów z Chodzieży kiedy sprawdziłem jego obecną wartość na OLX totalnie mnie zaskoczyła...

ale to jest coś a nie te ''skorupy'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Osteospermum niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 16:27
~~Ola napisał(a): Nie mogę patrzeć ani słuchać tego pana, złotousty ale ponoć na niczym się nie zna i boi się podjąć decyzję, tak mówią jego pracownicy !!!
Co on tam robi.... ???
Tam trzeba młodego człowieka a nie dziadka .


Jak to co robi? Kasę z naszym podatku co miesiąc dostaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza