Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

14240
M21W2
2 września 2024r. o 8:16
~~Limantes perłowy napisał(a): Po co teraz ta nagła zmiana tematu? Od tego już nie ma ucieczki .Tu nie chodzi o jakiś czajnik o którym prawdomówny Lucjan pisał że nie wierzy w tą aferę bo to nawet nie jest aferka. Tu chodzi o to że publikowano tu dane wrażliwe i tu akurat pytany o to Lucjan milczy.

Nie kłam pisz co wiesz w swoim imieniu, nic do czasu publikacji na forum o żadny czajniku nie wiedziałem. Czajnik był na stronie PanM na FB . Zadam tobie pytanie, dlaczego ten kapuś po publikacji na FB i tu na forum informscji o czajniku i fuszerce nie straszył policją ani sądem. Dodam że PanM podał też dane osobowe - imię nazwisko i adres tego " fachowca" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Ambrowiec niezalogowany
2 września 2024r. o 9:09
ja ci mogę na to odpowiedzieć bez problemu...
odpowiem pomimo tego ze od początku to wszystko to było jedno wielkie łgarstwo grubasa...
ja tez nic nie wiedziałem o tym czajniku gdyby nie jego i moi wspólni znajomi z fb o tym mi nie napisali...kiedy to zobaczyłem odpisałem kłamcy co o tym i o nim myślę ...wiesz jak to się skończyło?...ano tak że mnie zablokował a dwoje ''znajomych'' jak to się mówi ''wyrzucił '' z grona...
Lucjan powiedz mi czy ty rozumiesz pojęcie ''kapuś''? ...czy równie ochoczo będziesz tak nazywał tych z partyjki którą popierasz? ...czy również tak będziesz określał swoich kolegów związkowców składających ZAWIADOMIENIA O MOŻLIWOŚCI popełnienia przestępstwa?
ja właśnie to zgłosiłem bo publikowanie danych osobowych jest przestępstwem...
ja w przeciwieństwie do ciebie który straszyłeś kogoś kto pisał o jakimś bajzlu w ''obejściu'' idioty.zm z czajnikiem olałem bo to była kompletna bzdura....sam o tym pisałeś i popatrz jak długo czasu ci zajęło by przyznać że nawet o tej niby'' fuszerce'' kłamałeś...
Lucjan tego grubasa kiedy publikował moje dane ostrzegałem (mam kopie jego postów ) tak jak i twoje ...czy kiedykolwiek zgłosiłem to na Policję?...nie...
ale teraz kiedy ktoś -a nie wiem kto- odświeża temat i zaraz po tym pojawiają się posty z moimi danymi postanowiłem ponownie to zgłosić ...
ty to nazywasz teraz ''kapowaniem''? ...ty który w jakiejś tam sprawie sam pisałeś że rozmawiałeś
z jakimś prawnikiem?
Lucjan ...odrobinę więcej rozsądku i powtarzam po raz wtóry- mniej emocji...więcej myślenia nad tym co się pisze...

ja operuję konkretami a ty wyciągasz jakieś posty ''altera'' nie mające najmniejszego nawet sensu związanego z tym problemem jaki ktoś sam sobie sprokurował?
dlaczego wracasz do ''altera'' a nie wstawisz tu kilka postów swojego byłego koleżki?
przecież nawet w jego sprawie kłamiesz że nie pisałeś o nim nic złego...pisałeś...
wrócę do domu mogę ci jeden czy dwa z tych ''delikatnych'' nawet tu wkleić...

czytam te pojawiające się tu posty ...czytam i uśmiecham się bo widzę tu wpisy które mają tylko jeden cel...
omijać sedno sprawy a przykryć to bzdurami jak chociażby tą ''obrazę'' wnuczka...
może ty wyjaśnisz na czym ona polegała?

teraz jadę ale później wpadnę ...i może poczytam...


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Umorusany czajnik niezalogowany
2 września 2024r. o 9:56
Słynna sprawa czajnika panaM. Wiem to owiem.
Jan samozwańczy renowator powierzchni płaskich wykonywał swego czasu usługę polegającą na wykończeniu i pomalowaniu ścian rygipsowych u panaM. Usługę której z powodów alkoholowych nie dokończył poprzedni wykonawca Piotr ze śluzowej. Jan dokończył roboty . Jednak opuszczając " plac budowy " zabrał ze sobą czajnik który na czas prac użyczyła mu właścicielka obiektu bo Jan by namiętnym kawoszem i palaczem./ żona panaM /. Czajnik ten po dwóch miesiącach Jan wrócił po interwencji gospodyni . Bo telefon panaM Jan wcześniej zblokował. Według mojej wiedzy rozliczenia finansowe między panami nie budziły zastrzeżeń żadnej strony. Był jeszcze jakiś zgrzyt dotyczący innej usługi Jana na rzecz panaM oraz pozostawienia po sobie wielkiego bałaganu ale szczegółów nie znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
2 września 2024r. o 10:08
W sumie to nic nie wiesz. Dopuszczasz do siebie tylko to co wymyślił sobie ten Przemuś. Kłamca i oszczerca. Wredny typ którego nawet jego kolega określił fałszywym. Zresztą nie tylko on.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 września 2024r. o 10:20
Janusz po przeczytaniu w poczekalni w kolejce do Stomatologa przemyślę czy złamać daną sobie obietnicę ignorowania ciebie w tym sensie że nie będę wdawał się w dyskusję z zarozumialcem wybierającym siebie. Aby sobie coś wyjaśniać nie może być insynuacji i przekłamań, z tobą jest to niemożliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 września 2024r. o 10:35
Jeśli ty chcesz o czymś dyskutować to odnieś się do skierowanego do ciebie postu . Bo ty już z góry zakładasz że dyskusja z tobą nie jest możliwa. Bo wszyscy inni to zarozumialcy a ty oczywiście nie. Tylko właśnie ten twój post już o czymś świadczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Umorusany czajnik niezalogowany
2 września 2024r. o 11:11
~~Bolecnauta napisał(a): W sumie to nic nie wiesz. Dopuszczasz do siebie tylko to co wymyślił sobie ten Przemuś. Kłamca i oszczerca. Wredny typ którego nawet jego kolega określił fałszywym. Zresztą nie tylko on.

A to ciekawe. Znam was obu i jakoś nie kojarzę aby panM był ani kłamczuchem ani oszczercą. Chyba że rzucisz Janie jakiś namacalny konkret.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
2 września 2024r. o 12:38
Stomatolog wyrwał mi ząb mądrości i zanim mi nowy nie urośnie , zawieszam pisanie w tym temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.