Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rzetelnie opisywaliśmy Święto Ceramiki i promowaliśmy Bolesławiec
~~Bolecnauta niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 8:41
Spotkanie się odbyło? Czy nadal jest w planach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Brokuł niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 8:48
Wielu ludzi chce prawdy przede wszystkim prawdy i chce również promocji działań patriotycznych i pro Polskich, jesteśmy Polakami chcemy Polskiej tradycji, Polskiej kultury i Polskiej historii czy to jest czymś niezwykłym?
Brakowało mi Polskiej flagi na latarniach, była flaga Bolesławca flaga ceramiczna, a nasza narodowa Polska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Kuklik niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 8:55
Marcin Marczewski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kanarkowa Hakonechloa napisał(a): Z tym rzetelnie to jednak u was różnie bywało bo o "kibicach" zakłócających paradę to u was się nie dało przeczytać


Opisywaliśmy w relacji z parady: https://www.bolec.info/boleslawiec/informacje/kategoria/35905/wypc-i-awantura-podczas-parady-interweniowal-prezydent


Specjalnie przeczytałam ten artykuł ponownie bo pomyślałam, że może coś przeoczyłam. I owszem... jest napisane o wulgarnych hasłach rzucanych w stronę delegacji lgbt. Nie ma jednak nawet slowa o tym, że na paradzie zebrała się duża grupa "kibicowska", która była głównym prowodyrem tych haseł. Pominięcie takiej informacji jest dość poważnym zaniedbaniem z waszej strony bo jednak mocno wypacza rzeczywistość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowe Parzydło niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 8:55
Dziękuję wszystkim Czytelnikom Bolec.Info za liczne komentarze i dyskusje, które prowadzicie na naszym portalu.

a gdzie podziękowania dla mordo-ratora który tnie bez opętania w szaleńczym amoku wszystko to co nie po myśli ''linii partyjnej''? ;D

i jeszcze jedno- to nie jest ''NASZ PORTAL''
to że go odwiedzamy ,czytamy nie oznacza że jest NASZ...;D

przyznaję że wolę ten niż konkurencyjny o którym nic nie wiem bo tam z tego co czytam dzieje się sporo złego ale...kroczek po kroczku idziecie w ich ślady...

kierujecie się zbyt często osobistymi uprzedzeniami a to z rzetelnością dziennikarską ma niewiele wspólnego ...ograniczacie wolność słowa i co najgorsze najczęściej tam gdzie nie ma takiej potrzeby ...

i ''milion'' innych spraw...
a że wiecie że są problemy nie macie odwagi jasno i wyraźnie napisać gdzie i kiedy jakieś zaplanowaliście spotkanie...

wiem że lubicie wazeliniarzy ale może i tacy by się na nim pojawili...;D

odwagi ...panowie...;D
cyt. z Beci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
19 sierpnia 2024r. o 9:00
~~Izabelowe Parzydło napisał(a): a że wiecie że są problemy nie macie odwagi jasno i wyraźnie napisać gdzie i kiedy jakieś zaplanowaliście spotkanie...

Zapraszałem anonimowych dyskutantów na sobotę i na niedzielę na spotkanie do Redakcji - prosiłem o potwierdzenie uczestnictwa mailem. Nikt nie napisał.
Ale bez obaw - kolejna opcja na spotkanie będzie we wrześniu. Teraz czeka mnie krótki urlop :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Jałowiec niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:01
~~Kanarkowa Hakonechloa napisał(a): Z tym rzetelnie to jednak u was różnie bywało bo o "kibicach" zakłócających paradę to u was się nie dało przeczytać

Kibice niczego nie zakłócali ,to naturalna reakcja na zdziczenie i wynaturzenie grupki osób.Normalni ludzie sobie tego nie życzą.Brawo kibice!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ghhjjh niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:04
Marcin Marczewski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taaa napisał(a): Rzetelnie? A o wyścigu kolarskim ani słowa nie napisaliście? A były to mistrzostwa polski dziennikarzy. Naczelny nie startował?


Tak jak pisałem, nie na wszystkie wydarzenia mogliśmy dotrzeć i do nich jeszcze wrócimy - gdy tylko otrzymamy oficjalny komunikat prasowy od organizatora :)

Czyli dziennikarstwo polega na kopiuj - wklej informacji od organizatora? Impreza rangi mistrzostw polski w naszym mieście i nawet nie zająknęliście się na jej temat? W zeszłym roku jakoś się udało wam DOTRZEĆ? Wkleiłbym linka do artykułu z "VIDEO" zeszłorocznej edycji ale wtedymoderacjator nie przepuści komentarza.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zyczliwa niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:10
Szacun za relacje ale gdzie jest wspomniane i pokazanie kto był prowodyrem zajść na Istotnym jest filmik z udziałem awanturnik ów - p. Prezydent już nie musi szukać winnych jest dowód jak na dłoni. Nie można przepisywać zakłócenia tym którzy przygotowali piękna kolorowa paradę tj. z portalu Istotne. To oni stali się ofiarami. Ja obydwa portale szanuje obydwoje dajecie z siebie wszystko walczycie o nas jako czytelników ale z tą nienawiścią w stosunku do siebie to przesadzacie no chyba że jest to taka zmowa by podkręcić internautów.??. Pozdrawiam obydwie Redakcję. Dziękuję za piękne relacje za videa wiadomo nie każdy mógł być z uwagi na stan zdrowia. Ja doceniam obydwa portale każdy z Was jest wyjątkowy. Wielkie ukłony dla Was
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.