Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rzetelnie opisywaliśmy Święto Ceramiki i promowaliśmy Bolesławiec
~~Fiołkowy Kuklik niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:16
~~Krasny Jałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kanarkowa Hakonechloa napisał(a): Z tym rzetelnie to jednak u was różnie bywało bo o "kibicach" zakłócających paradę to u was się nie dało przeczytać

Kibice niczego nie zakłócali ,to naturalna reakcja na zdziczenie i wynaturzenie grupki osób.Normalni ludzie sobie tego nie życzą.Brawo kibice!

Wiadomo, to stara prawdy winny tego, że ktoś został zwyzywany lub skrzywdzony jest właśnie ten skrzywdzony i zwyzywany... To jak z tymi kobietami, które zostały skrzywdzone ale to ich wina bo miały za krótką spódniczkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siatkowy Szary niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:23
Czyż osoby prowokujące na paradzie nie
usłyszały tego samego co same wykrzykiwały jeszcze kilka lat wcześniej na ulicach miasta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowe Parzydło niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:30
Marcin Marczewski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Izabelowe Parzydło napisał(a): a że wiecie że są problemy nie macie odwagi jasno i wyraźnie napisać gdzie i kiedy jakieś zaplanowaliście spotkanie...

Zapraszałem anonimowych dyskutantów na sobotę i na niedzielę na spotkanie do Redakcji - prosiłem o potwierdzenie uczestnictwa mailem. Nikt nie napisał.
Ale bez obaw - kolejna opcja na spotkanie będzie we wrześniu. Teraz czeka mnie krótki urlop :-)


'anonimowych dyskutantów'?....'dobry żart tynfa wart' ;D
po co potwierdzenie emailem?...szykujecie jakieś przyjęcie z cateringiem by wiedzieć ile sztuk śledzików czy kilogramów sałatki zamówić ?
ogłoście to tutaj i otwarcie a nie robicie z tego jakąś tajemnicę ...kiedyś tak nie było ...

teraz czytam 'bez obaw'...a kto tu i czego się obawia?
kiedy padła pierwsza obietnica spotkania ja tutaj BEZ OBAW napisałem że wpadnę ...i nie potrzebowałem do tego emaila...
zresztą czy wy odpowiadacie na emaile?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowe Parzydło niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:32
widzę że moja odpowiedź musi przejść przez mordo-ratora...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowe Parzydło niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:37
~~Izabelowe Parzydło napisał(a): widzę że moja odpowiedź musi przejść przez mordo-ratora...;D

oooo...jest...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Status qwo niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:39
~~Krasny Jałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kanarkowa Hakonechloa napisał(a): Z tym rzetelnie to jednak u was różnie bywało bo o "kibicach" zakłócających paradę to u was się nie dało przeczytać

Kibice niczego nie zakłócali ,to naturalna reakcja na zdziczenie i wynaturzenie grupki osób.Normalni ludzie sobie tego nie życzą.Brawo kibice!

Szli w orszaku i prowokowali widownię ,(wyrodni),
wyzywając widownię od ,,głupich"
w normalny kraju policja nie pozwoliłaby na takie zachowanie, brawo kibice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pogoń Szczecin -Cracovia niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:43
Kibice? To był tam jakiś mecz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatna Miesiącznica niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 9:43
~~Zyczliwa napisał(a): Szacun za relacje ale gdzie jest wspomniane i pokazanie kto był prowodyrem zajść na Istotnym jest filmik z udziałem awanturnik ów - p. Prezydent już nie musi szukać winnych jest dowód jak na dłoni. Nie można przepisywać zakłócenia tym którzy przygotowali piękna kolorowa paradę tj. z portalu Istotne. To oni stali się ofiarami. Ja obydwa portale szanuje obydwoje dajecie z siebie wszystko walczycie o nas jako czytelników ale z tą nienawiścią w stosunku do siebie to przesadzacie no chyba że jest to taka zmowa by podkręcić internautów.??. Pozdrawiam obydwie Redakcję. Dziękuję za piękne relacje za videa wiadomo nie każdy mógł być z uwagi na stan zdrowia. Ja doceniam obydwa portale każdy z Was jest wyjątkowy. Wielkie ukłony dla Was


Jak bedą s r a l i na środku rynku to też bedziesz im bił brawo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza