Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co było największym wydarzeniem 30. Bolesławieckiego Święta Ceramiki?
~~Żółtozielony Suchodrzew niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 11:50
Wiado afera z kibolami i to że prezydent że sceny zdenerwowany musiał interweniowac. Prawda Kinga z PSL od teczowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Jaskier niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 12:53
Trudno porównywać koncerty znanych gwiazd, czy wydarzenia tworzone przez setki osób z chociażby premierą piosenki, która moim zdaniem była fenomenem tegorocznego Święta Ceramiki. Słowa "Bolesławieckie serce jest z gliny" odmieniane były przez wszystkie przypadki. Wielokrotnie padały ze sceny, czy podczas otwarć poszczególnych wydarzeń. Widoczne na plakatach, w mediach, a nawet na naczyniach. Ta piosenka nie dosć, że wspaniale opowiada o Bolesławcu, to została fantastycznie wykonana podczas premiery. Szkoda, że całości jej premierowego wykonania nie można oglądnąć w internecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 13:52
Zdobycie trzeciego miejsca i wygranie kubka przez naszego naczelnego
.Niech żyje!!!!! Niech żyje!!!! Niech żyje!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
20 sierpnia 2024r. o 14:11
~~Jasio napisał(a): Zdobycie trzeciego miejsca i wygranie kubka przez naszego naczelnego
.Niech żyje!!!!! Niech żyje!!!! Niech żyje!!!!


Dla mnie ten punkt nie był najważniejszym wydarzeniem BŚC, ale podczas tego biegu się świetnie bawiłem, pogadałem itd :)
Świetnie się też bawiłem dzień przed BŚC ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Rannik niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 14:24
a ja tam nie byłem ale i przed i w trakcie bawiłem się też świetnie...tyle że w innym miejscu i z innymi ludźmi...
podczas biegu pogadanki?
a tu proszę ...
nie było z kim? ...nikt nie chciał wysłać ''emilka''?
''to ja tu ker...a w deszczu wilki jakieś...''...''to nie ludzie -to wilki...''

no cóż ..to do września ...bo jest taka ''opcja''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Bluszcz niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 15:30
Nagłośnienie na scenie głównej haha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Golteria niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 15:34
„ ~~Żółtozielony Suchodrzew niezalogowany
3 godz. 29 min. temu

Wiado afera z kibolami
i to że prezydent
że sceny zdenerwowany musiał interweniowac.
Prawda Kinga z PSL od teczowych “


Plan pan Piotra Romana
powiódł się .

Cala sprawa została ukartowana od
początku , żeby zlikwidować Paradę Święta Ceramiki .

Tzw prowokacje i zagrożenie bezpieczeństwa
to bajki

napisane przez pana Piotra Romana ( przy wykorzystaniu pana Gwizdały , jako tego złego )
Intencją
pana Piotr Romana ,
od samego początku byla likwidacja
Marszu , Parady czy jak to nazwać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie sam niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 16:54
Największym wydarzeniem 30 bolesławieckich dni ceramiki była dezinformacja odnośnie godzin koncertów :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza