Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona Izabela odnalazła się w Bolesławcu
~~Zyczliw niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:25
Bardzo szkoda mi p. Izabeli nie zasłużyła na taki los. Ale Bóg nie dal jej zginąć - na przekór losu. Jest teraz pod dobrym skrzydłem dobrze ze obcy ludzie otwarli dla niej serce. Dzięki Bogu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Winobluszcz niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:25
~~Jaskraworóżowa Rudbekia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ada napisał(a): Na jednej z grup pani Malgorzata Anna Zielinska dodala post: Witam jestem z rodziny Izabeli Parzyszek .Nie życzymy sobie dziwnych waszych spekulacji na ten temat . Izabela miała swoje słabości i po prostu była pod opieką trzech starszych zboru Świadków Jehowy naszych braci Bardzo zadbana ale nie chciała pić i jeść więc nikt jej do tego nie zmuszał .Była w depresji .Prosimy o zamknięcie tego tematu .

Z fejkowego konta. To taka jej rodzina jak moja królewska
TO TERAZ NIECH TEN TROJKAT ZBORU PONIESIE KOSZTA POSZUKIWAN I PSZEPROSI LUDZI KTORZY Z TEGO POWODU NIE MOGLI ZASNAC I SIE MODLILI PO NOCACH JAK MOJA MATKA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marian niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:31
Czyżby z kochankiem coś nie poszło.???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dedektyw niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:32
paaszłaaaa w tangooo jak to foka czy odleciała psychicznie od tej religii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maks niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 21:02
https://www.facebook.com/share/v/cPrtwWLpddcC5ZSg/ Czy tylko ja widzę, że to nagranie zostało zrobione celowo? Szczególnie zaskoczyły mnie obroty aparatu właśnie w tych miejscach)), a może to już było montowane aparatem szerokoformatowym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 21:05
~~Marian napisał(a): Czyżby z kochankiem coś nie poszło.???
uważaj co piszesz za wszelką cenę chcesz zniszczyć jej reputację nie uda ci się to. Psując jej reputację psujesz też całemu zborowi do której należy tj. Św. Jehowy.. Skoro ja oczerniasz musisz mieć coś na sumieniu z tą sprawą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej T niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 21:15
Dobrze ze się odnalazła. Życzę dużo zdrowia i spokoju. I dajcie już jej spokój hieny. W serialach nuda??? Wracać do TV!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tami niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 21:15
Sami znawcy a Dzban nie potrafi napisać zdania bez błędu ortograficznego a będzie prorokował i znał odpowiedzi . Zostawić kobietę w spokoju , ma rozum wie czego chce . Poukłada sobie życie bez waszych porad , pilnuj syna bo popala marychę po zaułkach tego nie widzicie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza