Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co było największą porażką 30. Bolesławieckiego Święta Ceramiki?
~~Ochrowa Kobea niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:05
~~Niebieskozielona Wierzba napisał(a): Nie wiem jak wy, ale wg mnie wyuzdane i prowokacyjne tęczowe towarzystwo napluło swoim zachowaniem na naszą tradycję i święto.

Prawda!!!!!! W punkt!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowa Kobea niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:08
Nie rozumiem za co tęczowi dostali : Pierwszą nagrodę za najbardziej oryginalne przebranie podczas parady- pytam- co tam było wspólnego z ceramiką????? Chyba tylko ten niebieski Sticz!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anita niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:08
Mnie się nie podobały tęczowe flagi , faceci poprzebierani za kobietę , manifestujący swoją orientację . Tyle się im powtarza , nikt nic do was nie ma ale nie wychodzić z tym na ulicę, po co ! Prowokować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patryk niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:27
Nie podobała mi się parada lgbt :/

Brawo dla Kibiców Zagłębia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Lepnica niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:32
~~Anita napisał(a): Mnie się nie podobały tęczowe flagi , faceci poprzebierani za kobietę , manifestujący swoją orientację . Tyle się im powtarza , nikt nic do was nie ma ale nie wychodzić z tym na ulicę, po co ! Prowokować.

to kibole sprowokowali to bylo zamierzone...?a to ze teczowe glinoludki dostały nagrode dodatkowo potwierdza ze parada z Istotne dostała pozwolenie wziecia udziału nikt by sie nie wepchał bez akceptacji organizatora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 10:37
Według mnie tęczowe towarzystwo zniszczyło naszą piękną paradę. Gdyby nie ich nielegalny przemarsz, parada odbyłaby się w zupełnym spokoju, niepotrzebnie prowokowali ludzi. Brawo dla grupki młodych, którzy mieli odwagę powiedzieć głośno że nasza wspaniała świąteczna parada to nie miejsce na tęczową farsę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiki niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 11:02
Brawo kibica na was zawsze można liczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Baba Wanga niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 11:03
Precz z religią w bolesławieckich szkołach!!!!!! Precz z procesjami!!!!! Uwolnić ulice od IDEOLOGII katolickiej!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu