Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co było największą porażką 30. Bolesławieckiego Święta Ceramiki?
~~Ela niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 8:05
Bardzo dobrze niech wystawcy przestaną przyjeżdżać pan Prezydent ze swoją świtą nie wie już jaki haracz ma pobierać od wystawców
Jak dla mnie to miasto jest beznadziejne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 8:40
Szanowny Panie MARCZEWSKI

Obserwuję Pańską sondę pt.: "Co było największą porażką 30. Bolesławieckiego Święta Ceramiki?" i nie mogę uwierzyć własnym oczom.

W przedziale czasowym 22:00 do 7:00 wzięło w niej udział około 15.000 osób. Prześledziłem inne sondy z ostatniego miesiąca i jestem zdumiony tym co odkryłem.

Wyjścia są trzy:

1. Wasz portal - Bolec.info manipuluje opinią publiczną przy pomocy sond umieszczanych pod artykułami, co byłoby fatalne.

2. Wasz portal nie ma zabezpieczeń przed ingerencją w głosowania osób trzecich w tych sondach.

3. Bolesławianie cierpią na bezsenność i licznie biorą udział w sondach, które mogą przynieść szkodę niejakiemu ROMANOWI, który wykazał się, powiedzmy, nietolerancją.

Obserwując sondę osobiście uważam, że pierwsza przyczyna jest najbardziej prawdopodobna, ale proszę wyprowadzić mnie z błędu, Szanowny Panie MARCZEWSKI, jeśli się mylę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Czosnek niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 9:07
~~Ela napisał(a): Bardzo dobrze niech wystawcy przestaną przyjeżdżać pan Prezydent ze swoją świtą nie wie już jaki haracz ma pobierać od wystawców
Jak dla mnie to miasto jest beznadziejne

~~Ela napisał(a): Bardzo dobrze niech wystawcy przestaną przyjeżdżać pan Prezydent ze swoją świtą nie wie już jaki haracz ma pobierać od wystawców
Jak dla mnie to miasto jest beznadziejne





Jeszcze te niemądre ,płatne parkingi. Dziwne miasto i ciągle biedne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Wrzos niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 10:16
miasto biedne ale za to jakie bogate''elyty''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowa Rzeżucha niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 13:51
~~Ela napisał(a): Bardzo dobrze niech wystawcy przestaną przyjeżdżać pan Prezydent ze swoją świtą nie wie już jaki haracz ma pobierać od wystawców
Jak dla mnie to miasto jest beznadziejne

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tycjan Popiel niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 17:55
Święto Porcelany w Bolesławcu bylo wspanial. Wiem bo bylem osobiscie i podziwialem. Wstyd tak pisac o jednej glupocie gdy w tle cale grono pieknych zdarzen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Wrzos niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 18:41
porcelany? ....trzeźwy byłeś ? ...bo chyba byłeś jednak w innym miejscu.... wstyd też pisać o innych ''gronach zdarzeń'' bo bbrzmi to trochę dziwnie.
grona to mogą być winogron lub gniewu..... Tak . ''Grona Gniewu'' szczerze polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kaitek niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 5:36
ten fajas udziela się elitom to święto ludzi ceramiki i poco zapraszać ine ugrupowania które swoją obecnością są nie tolerowane i wsumie przypominają ze sodoma i gomora ma się dobrze i ich pojawienie i okazałość ni jak ma się do ciężkiej pracy rzemiesnikow raczej współgra z władzą i elitami politycznymi które teraz powine być rozliczone za to że pozwoliły na taką manifestacje choc w telewizji nic nie było mowioneo tym zamieszaniu czy i tam są krety które coś miały wspólnego z elitami Bolesławca. Kiedys było wariatkowo w tym mieście czyżby zmieniło siedzibe ale te flagi to już chwyt poniżej pasa i nie pasuje w tym mieście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.