Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co było największą porażką 30. Bolesławieckiego Święta Ceramiki?
~~Sinawy Rozpław niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 5:45
Zabawa zabawą ale zróbcie jak na portal przystało lepiej zabezpieczoną sondę. Ktoś wam pokazał jak słabe to macie... Nie wypada na podstawie tak bzdurnych wyników pisać artykuły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 10:16
NAJWIĘKSZYM BŁĘDEM BYŁO WYRZUCENIE GIEŁDY STAROCI!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Skimia niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 15:28
~~Bladoczerwony Dzwonek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~obserwator napisał(a): NAJWIĘKSZYM BŁĘDEM BYŁO WYRZUCENIE GIEŁDY STAROCI!!!!!!!!!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Dąbrówka niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 19:02
Przyjechałam z centrum Polski jako miłośniczka bolesławickiej ceramiki i bardzo mi się podobało. Najbardziej oprowadzanie po Zakładach Ceramiki i koncert Błażeja Króla, którego jestem fanką. Szkoda, że psuł mu się mikrofon kilka razy, i że nie było odpowiedniego supportu, by przygotować publiczność na występ artysty. Miły gest, że dostał ceramikę, ale...czemu akurat ślimaka???
Bardzo polubiłam kawiarnię w Rynku tę z ceramiką w nazwie, gdzie podają kawę w bolesławickiej ceramice a obsługa super i kawa pycha. Ta parada była ciekawa - widzieliśmy kulisy z opryskiwaniem ludzi gliną i start parady . Nie wiem o co chodzi z tą tęczwością- o te trzy panie tańczące sambę? Nie zauważyłam nic gorszącego, a wyuzdanych parad nie lubię. Tu tego nie było. Dzięki Bolesławcu za udany urlop!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olga niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 20:26
Nie spodziewałam się że w Bolesławcu, wydawałoby się polskim centrum Sztuki, kultury, piękna było tyle prymitywizmu, chamstwa, nienawiści i taki prymityw na czele. Może nie do końca tam tam ta tęczowa parada pasowała, ale z dwojga złego sto razy bardziej niż to co się pojawiło. Panoszą się tacy agresywni bandyci, dostają masę tolerancji od ludzi, milczące przyzwolenie służb porządkowych i klepanie po pleckach od miasta. A potem jeden z drugim morduje dzieciaka albo tłucze kogoś na śmierć a reszta obłudników udaje, że nie wie skąd się to wzięło. Wstyd! Wstyd! Wstyd po stokroć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosik niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 12:06
Po raz pierwszy byłam w Bolesławcu na święcie ceramiki. Jestem zakochana w bolesławieckiej ceramice od lat. Uważam że było naprawdę super. Myślę że każdy znalazł coś dla siebie. Jestem zachwycona zwiedzaniem zakładu i możliwością poznania pracy tyłu wspaniałych ludzi. Co do parady to była fajna choć spodziewałam , że będzie więcej związana z ceramiką. Spędziliśmy w Bolesławcu naprawdę fajnych 5 dni. Pozdrawiam wszystkich uczestników święta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fanka 49 niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:44
Parada gołych LGBT+ ,Czego oczekiwać od tych ludzi nie mają mózgu!!!Na plaży mogą pokazywać się nago , nikt ich by nie opluwał. Ale miejsca publiczne nue są do chwalenia się odmiennością, Szanuję ich ale w stosunku do siebie też żądam szacunku. Moich genitaliów nie odbija lateks ani nie obmacuję na ulicy swojej towarzyszki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwony Miłek niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:54
~~Fanka 49 napisał(a): Parada gołych LGBT+ ,Czego oczekiwać od tych ludzi nie mają mózgu!!!Na plaży mogą pokazywać się nago , nikt ich by nie opluwał. Ale miejsca publiczne nue są do chwalenia się odmiennością, Szanuję ich ale w stosunku do siebie też żądam szacunku. Moich genitaliów nie odbija lateks ani nie obmacuję na ulicy swojej towarzyszki.



Ale gdzie i kiedy to byłoo? Kurka, chodziłam po Bolesławcu całe trzy dni i niczego takiego nie widziałam :((( Wszystko co pikantne mnie widać ominęło :( A może w ogóle tego nie było? Po prostu próbujecie robić reklamę, coś a'la akcja z Babiarzem w Paryżu? Tyle, że w skali na miarę Bolesławca? Jaki Paryż, taka afera ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza