Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ile zarobili autorzy i wykonawcy piosenki „Bolesławieckie serce z gliny”? - wywiad z Wojtkiem Szajwajem i Wiktorią Parkitą
~~Ceglany Cypryśnik niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 23:28
~~widz napisał(a): to glinoludowi dał 100tys a zespołowi 5000zł?-mysłałem ze traktuje równo swoich wybranców .tak sie doprowadza do skłocen nienawisci i zazdrosci.Jakby na moj zespól dal tyle nie wział bym tych kieszonkowych no ale to jest tak jak za wszelka cene chce sie zaistniec...Ktos tu sie osmieszył p.Piotrze

Glinolud czarnym kiblem wymusil na Carze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kryszek niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 0:23
~~gosc napisał(a): A na ZEiR 500 zł na rok.? zali się prezes...? Wstyd p. Romanie.
innym zaś że wogole nie daje. Co ta baba kręci a be przerwy lata po urzędach mają ja dość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Skimia niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 1:09
Jak dla mnie to i ten cały tekst to mogło by się nazywać " mój carum romanum " . A i wchodzą bez wazeliny ratuszowemu . Ile kosztów dodatkowych poniósł ośrodek za nagłośnienie ? Ile kosztował transport sprzętu podnośnikiem na dach ? MoNa by wyliczać. Wszystko to ch..j gdyby to chociaż naprawdę był porządny hymn, bo nie takie pieniądze um wtapiał w gó..ne projektu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Złotokap niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 1:34
Kto zarobił a kto stracil ?

16 200 m2 x 500 zł / m2
to jakieś 8 mln zł .


Artyści otrzymali od pana Piotra Romana , 5tyś zł
na 12 chłopa
i

1 Panią

i darmową wejściówkę na dach Okrąglaka .
Jakiś
rozrzutny pan Roman .

Dlaczego tyle kasy wydał
na artystów ?
Może jakaś sonda w tej sprawie ?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Kleome niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 7:00
Prezydent Roman zadziałał w tej sprawie prawidłowo i bardzo rozsądnie pokazał że potrafi z każdym współpracować dla promocji Boleslawca a ci co go w tej sprawie krytykują nie znają się na sztuce i nie rozumieją artystów i nie maja pojęcia jak powstaje dobra piosenka Ta kwota którą dostali artyści jest symboliczna ale zachęca innych do tworzenia nowych utworów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Jasnota niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 7:25
Piknik z tęczowymi flagami też był prywatną inicjatywą i miasto też zapłaciło - tylko że 50 tysięcy. Dlaczego więc za piosenkę tak mało? Piknik się skończył a piosenka zostanie z nami na dłużej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja wiem niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 8:05
Piosenka z tekstem napisanym przez AI.
Jest to typowy szablon tworzenia tekstu piosenki przez sztuczną inteligencję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Pragnia niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 8:13
skąd to wiesz? Piszesz bo piszesz. Nie wiesz co to jest sztuczna inteligencja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza