Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ile zarobili autorzy i wykonawcy piosenki „Bolesławieckie serce z gliny”? - wywiad z Wojtkiem Szajwajem i Wiktorią Parkitą
~~Celestynowy Szarłat niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:02
~~Bolecnauta napisał(a): te 450 zł, to symboliczna kwota, czy 0,5 zł od 25 % bolesławian. Na tacę pewnie co niedzielę dajesz więcej. Po co to złośliwa dyskusja. Powinniśmy docenić inicjatywę i pasję artystów.

Jak tak to powinien być konkurs i zwycięzca powinien dostać 5 tys a nie rozdawnictwo z pieniędzy podatnika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:11
~~Celestynowy Szarłat napisał(a): Jak tak to powinien być konkurs i zwycięzca powinien dostać 5 tys a nie rozdawnictwo z pieniędzy podatnika


Racja. Zabrać twórcom i wysmarować w glinie!! Albo w smole!!:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojti niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:50
Gratuluję inicjatywy fajna przyjemna piosenka .
Maruderów nie słuchać bo to ich jedyny projekt czyli krytyka . Robią to za darmo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszara Wierzba niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:57
~~lkklk napisał(a): Doceniam pracę jaką włożono w jej powstanie, wiem że krytyka jest przykra, ale wyszło to po prostu słabo. Z jednej strony zawodowi muzycy, a z drugiej strony taki trochę dziecięco-młodzieżowy tekst. Nie wierzę, że goście którzy grali na wielu scenach tego nie widzą i nie słyszą...



Racja, muzycznie spoko, ale tekst i wokal beznadziejny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Jabłoń niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:58
Przy Wiktorii Wojtek odrzył.... Uśmiech na twarzy i wszystko na + !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Goździk niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 20:09
przeciez to swój wiec jak car nie mógł sie zgodzic tylko powinien byc og łoszony konkurs na hymn Bolesławca by to mieszkancy mogli współdecydowac ktory najbardziej sie podoba.Jestem pewien ze konkurencja byłaby miazdrzaca.Tak sie nie robi a do wyborów szliscie carze z hasłem po 1sze mieszkancy.Nic wam sie nie udało z ta impreza na 30 BSC na długo pozostanie w pamieci ale w sensie ...ujemnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Omieg niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 20:12
A ja jestem pod ogromnym wrażeniem piosenki. Brawa dla tak pozytywnych artystów. A przede wszystkim zapytam, ile lat ma ta dziewczynka? Bo ten tekst to majstersztyk. Utalentowana dziewczyna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtorudy Żółwik niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 20:16
dziewczyna na 16 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.