Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu i narkotyków to zbrodnia
~~Zgniła Kapusta niezalogowany
12 września 2024r. o 7:21
Bandyci na drogach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kgjfhdkjhdgkjh niezalogowany
12 września 2024r. o 8:22
Ilu z nich to obcokrajowcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
12 września 2024r. o 8:59
No to sejm i senat był by pusty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jak widze to leje policje po ryju niezalogowany
12 września 2024r. o 9:31
a wyłudzanie mandatow przez psiarnie, krecenie wałkow przy interwencji i zatrudnianie ludzi bez kwalifikacji po znajomosci to co to jest ??? psiarnia boleslawiecka lapowkarze i patologia mundurowa .... policja w boleslawcu to sa ofermy zyciowe .... bezrobotni z załątwiona praca po znajomosci hahahahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiki niezalogowany
12 września 2024r. o 12:41
Państwo dało na to przyzwolenie i nic nikt z tym nie robi. Pijaki to mają .. Wiadomo gdzie bo inaczej by nie wsiadali drugi, trzeci czwarty raz po pijaku. Tak że dalej burdel i bezprawie na drogach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olek niezalogowany
12 września 2024r. o 19:57
Zbrodnia ,haha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 września 2024r. o 20:45
Ja tam jeżdżę po wstiony już chyba 25 lat i wszystko ok a w poniedziałek rano to zawszę mnie trzyma po weekendzie, nigdy przez te lata nie miałem żadnej kolizji, punktów zero. Żona woli żebym to ja jechał pijany niż ona trzeżwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
12 września 2024r. o 21:33
Mały apel do policji:

Jak sprawdzacie alkomatem to ustnik w alkomacie zakładajcie przy kierowcy, a nie tłumaczycie się, że przed chwilą założyliście.
Myślałem, ze już tych starych alkomatów dawno nie macie, niestety może z rok temu miałem taki przypadek u nas w Gromadce, że policjant wyskoczył do mnie z takim przyrządem który musiałem dotykać ustami i tłumaczył się, że przed chwilą założył nowy ustnik.
Ostatni raz to olałem i dmuchnąłem mu w to gówno.
Następnym razem nie dam się na to nabrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza