Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy na spotkaniu o naszych babkach z autorką głośnej książki "Chłopki" [FOTOREPORTAŻ]
~~Mahoniowy Słoneczniczek niezalogowany
12 września 2024r. o 23:01
Ale panów jakoś dziwnie mało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Czosnek niezalogowany
13 września 2024r. o 7:36
No i przyszły na spotkanie ,,chłopki'' posłuchać o swojej niedoli.





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Złotokap niezalogowany
13 września 2024r. o 7:41
~~Mahoniowy Słoneczniczek napisał(a): Ale panów jakoś dziwnie mało.

Panowie w tym miescie, prócz paru wyjątków, nie umieją czytac i brzydzą sie wszelkimi wydarzeniami kulturalnymi, podobnie jak "młodzież" poniżej 40 r.ż. - smutne, ale prawdziwe. Ja swoim równolatkom zasłaniajcym się brakiem czasu, małymi dziećmi (odbieranymi i piastowanymi przez Babcie i Niańki) mówię, ze takie spotkanie trwa krócej niż doczepienie protez kolorowych pazurów albo szczotek rzęs... no ale gdyby lud pracujący poświecał tyle czasu swojemu mózgowi, co upiększaniu, to żylibyśmy w pięknym i mądrym świecie. Ogromna radość, że tyle cudownych, rześkich i postępowych Pań w wieku eleganckim te spotkania naprawdę ceni. Serdeczne pozdrowienia i #wdziecznosc dla niesamowitej Ekipy z Biblioteki - czynicie tę prowincję znośniejszą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Złotokap niezalogowany
13 września 2024r. o 7:49
~~Czarnobrązowy Czosnek napisał(a): No i przyszły na spotkanie ,,chłopki'' posłuchać o swojej niedoli.






~~Czarnobrązowy Czosnek napisał(a): No i przyszły na spotkanie ,,chłopki'' posłuchać o swojej niedoli.






Jaśnie Czarnobrązowy Czosnku,
Którą szlachtę herbową reprezentujesz? :D Bo że od średniowiecza nikt u ciebie nic nie przeczytał, to nie wątpie :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Czosnek niezalogowany
13 września 2024r. o 9:04
~~Bordowy Złotokap napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Czosnek napisał(a): No i przyszły na spotkanie ,,chłopki'' posłuchać o swojej niedoli.






Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Czosnek napisał(a): No i przyszły na spotkanie ,,chłopki'' posłuchać o swojej niedoli.






Jaśnie Czarnobrązowy Czosnku,
Którą szlachtę herbową reprezentujesz? :D Bo że od średniowiecza nikt u ciebie nic nie przeczytał, to nie wątpie :p

No widzisz taka między nami różnica-ja urodziłam się w pałacu na puchowej poduszce i złotą łyżeczką mnie karmiono, a ,,Ty'' nadal masz słomę w butach. Jeśli Cię prawda boli, to napisz własną opowieść. Pozdrawiam i życzę dobrego dnia;⁠-⁠);⁠-⁠);⁠-⁠)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
13 września 2024r. o 11:09
Tam taka jedna chłopka była co wszyscy ja znają po sesjach lata jak opętana w jakim celu to już ona wie najlepiej. Kameleon przed którym ostrzegaja. mieszka w rejonie Piastów. . Zawsze się wkręca na inauguracyjne otwarcia bo stwierdziła że można zjeść poczęstunek... za darmo. W toaletach powinni sprawdzać papier i ręczniki. "Dame" ubrana często w kapelusz powinna cechowac szczerość i abc dobrego wychowania. Tym bardziej chwaląc się bliższym kontaktami z urzędnikami piastujace urząd w mieście i powiatu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Złotokap niezalogowany
13 września 2024r. o 13:02
~~Czarnobrązowy Czosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bordowy Złotokap napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Czosnek napisał(a): No i przyszły na spotkanie ,,chłopki'' posłuchać o swojej niedoli.






Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Czosnek napisał(a): No i przyszły na spotkanie ,,chłopki'' posłuchać o swojej niedoli.






Jaśnie Czarnobrązowy Czosnku,
Którą szlachtę herbową reprezentujesz? :D Bo że od średniowiecza nikt u ciebie nic nie przeczytał, to nie wątpie :p
No widzisz taka między nami różnica-ja urodziłam się w pałacu na puchowej poduszce i złotą łyżeczką mnie karmiono, a ,,Ty'' nadal masz słomę w butach. Jeśli Cię prawda boli, to napisz własną opowieść. Pozdrawiam i życzę dobrego dnia;⁠-⁠);⁠-⁠);⁠-⁠)


Jaśnie Czosnyczko, jednak nieherbowa, skoro sie nie przyznajesz ;]
Mnie słoma w butach przodków nie przeszkadza, by mieć szacunek do ludzi pracy, zwłaszcza do tytułowych "Chłopek", Autorki powieści i wszystkich zainteresowanych Pań, które tłumnie na to spotkanie przyszły. Ale to Ciebie duszący kompleks zmusił do napisania obrazliwego komentarza o przybyłych "chłopkach i ich niedoli". A twojej sugestii, po co miałabym pisać już napisaną na ten temat książke, to bez skąpoobjawowego intelektu szlachcianki z chowu wsobnego, nie wymyślę. O, wybacz, Jaśnie Pani Czosnyczko :D ale zrobiłaś mi dzień, mam ubaw, dziękuje szczerze. Jak to dobrze, ze w bibliotece na spotkaniach na pewno sie nie spotykamy :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
13 września 2024r. o 13:56
"TŁUMY" :DDDD
nie wiem co lepsze te "tłumy" czy

"PRZERAŻAJĄCE OPADY"

Zaczynacie być jak onet i inne media starające się wzbudzić sensację lub/i strach żeby się klikalność zgadzała...szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza