Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jelenia Góra walczy z żywiołem - i nie ma w tym cienia przesady
~~Ciemnopomarańczowy Żółwik niezalogowany
15 września 2024r. o 12:19
~~Butelkowy Kocanki napisał(a): ” W trakcie powodzi w 2012 roku, Bronisław Komorowski wykazał się nietaktem wobec poszkodowanych przez żywioł mówiąc do dziennikarzy:
„miałem przyjemność wizytowania terenów zalanych”,
a także:
„W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem.”
Na
pocieszenie stwierdził:
„Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku.”


Już ci tłuku PiSałem że Kaczy , gdy zwykły obywatel zwrócił się do niego publicznie odpowiedział , spieprzaj dziadu .!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
15 września 2024r. o 14:38
~~Bandyci napisał(a): Gdzie są:
- rycerze Maryi
- bojówki Bąkiewicza
- kluby Sakiewicza
- złodzieje kaczora


- homokomando
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Orlik niezalogowany
15 września 2024r. o 17:25
„ Bóbr zalewa oczyszczalnię ścieków
PODZIEL SIĘ
Niedziela, 15 września 2024, 16:13
Aktualizacja: 16:14
Autor: WAC

Jelenia Góra: Bóbr zalewa oczyszczalnię ścieków
Fot. FB Jerzego Łużniaka
Wylewający Bóbr wdarł się na teren oczyszczalni ścieków. Uszkodził część urządzeń.
Pracownicy Wodnika robią wszystko, by jak najwięcej uratować.”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Orzech niezalogowany
15 września 2024r. o 19:10
~~Ciemnopomarańczowy Żółwik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Butelkowy Kocanki napisał(a): ” W trakcie powodzi w 2012 roku, Bronisław Komorowski wykazał się nietaktem wobec poszkodowanych przez żywioł mówiąc do dziennikarzy:
„miałem przyjemność wizytowania terenów zalanych”,
a także:
„W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem.”
Na
pocieszenie stwierdził:
„Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku.”


Już ci tłuku PiSałem że Kaczy , gdy zwykły obywatel zwrócił się do niego publicznie odpowiedział , spieprzaj dziadu .!!


Ale zapomniałeś,że ten obywatel nie zwracał się do niego o pomoc, tylko go obrażał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Orzech niezalogowany
15 września 2024r. o 19:11
~~Xxx napisał(a): Bo to teraz nie jest ważne. Trzeba ludzi ratować i ich dobytek przed wodą, a nie wypisywać polityczne farmazony po internetach.


Masz rację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.