Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zamknięty most na Zgorzeleckiej. Ul. Zabobrze może zostać podtopiona
~~Buraczkowy Wiciokrzew niezalogowany
15 września 2024r. o 18:34
Czy drugi most jest przejezdny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
15 września 2024r. o 18:35
Gdzie zdjęcia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Szarłat niezalogowany
15 września 2024r. o 18:43
~~hehe napisał(a): Pełni także funkcję zbiornika retencyjnego gromadzącego wody strumienia leśnego – „Złoty Potok” oraz regulował gospodarkę hydrologiczną kompleksu leśnego.

Kapujesz ?? Bo nie mam łopaty , żeby do łba w wrzucić.
Ktoś napisał: ~~Niebieskozielony Szarłat napisał(a): ja jej tak nie nazwałem...
zrobił to jakiś urząd...;D
poszukać ci tego?
pamiętam przecież jak darłem ''łacha'' z tego określenia...;D

Pełni także funkcję zbiornika retencyjnego gromadzącego wody strumienia leśnego – „Złoty Potok” oraz reguluje gospodarkę hydrologiczną kompleksu leśnego.

Kapujesz ?? Bo nie mam łopaty , żeby do łba w wrzucić.

jeśli już chcesz użyć tej łopaty to w stosunku do siebie...;D
człowieku ...jeszcze będąc w podstawówce chodziliśmy na te baseny zwane wówczas ''wojskowymi'' ...biło tam źródełko a po lewej stronie ulicy płynął sobie mały leśny strumyczek...
lata upływały i nikt nie myślał o tym by to nazywać nawet ''małą retencją''...;D
przyroda sama sobie dobrze z tym radziła...
więc mi tu nie pitol ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
15 września 2024r. o 18:45
~~Lgbt napisał(a): To kara za paradę lpg


Mówisz, że LPG - nawdychałeś się i mózg przestał pracować.
Łączymy się w 'bólu' - zatwardzenie też Ci kiedyś minie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Brodia niezalogowany
15 września 2024r. o 18:48
~~Leśne Ruchadło napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lgbt napisał(a): To kara za paradę lpg


Mówisz, że LPG - nawdychałeś się i mózg przestał pracować.
Łączymy się w 'bólu' - zatwardzenie też Ci kiedyś minie.

Nie minie,to wrodzone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Aksamitka niezalogowany
15 września 2024r. o 18:49
~~Niebieskozielony Szarłat napisał(a):
Ktoś napisał: ~~hehe napisał(a): Pełni także funkcję zbiornika retencyjnego gromadzącego wody strumienia leśnego – „Złoty Potok” oraz regulował gospodarkę hydrologiczną kompleksu leśnego.

Kapujesz ?? Bo nie mam łopaty , żeby do łba w wrzucić.
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Niebieskozielony Szarłat napisał(a): ja jej tak nie nazwałem...
zrobił to jakiś urząd...;D
poszukać ci tego?
pamiętam przecież jak darłem ''łacha'' z tego określenia...;D

Pełni także funkcję zbiornika retencyjnego gromadzącego wody strumienia leśnego – „Złoty Potok” oraz reguluje gospodarkę hydrologiczną kompleksu leśnego.

Kapujesz ?? Bo nie mam łopaty , żeby do łba w wrzucić.

jeśli już chcesz użyć tej łopaty to w stosunku do siebie...;D
człowieku ...jeszcze będąc w podstawówce chodziliśmy na te baseny zwane wówczas ''wojskowymi'' ...biło tam źródełko a po lewej stronie ulicy płynął sobie mały leśny strumyczek...
lata upływały i nikt nie myślał o tym by to nazywać nawet ''małą retencją''...;D
przyroda sama sobie dobrze z tym radziła...
więc mi tu nie pitol ...;D

Yanie nie pitol. Parę lat temu ten niewinny strumyk zrujnował domy przy Willowej. Wody było tyle, że rura przy Biedronce nie odbierała. Zalane zostały piwnice okolicznych domków jednorodzinnych. A że tak to nazwali to ich sprawa. Ale drwić nie ma z czego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielona Surfinia niezalogowany
15 września 2024r. o 18:52
~~Leśne Ruchadło napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lgbt napisał(a): To kara za paradę lpg


Mówisz, że LPG - nawdychałeś się i mózg przestał pracować.
Łączymy się w 'bólu' - zatwardzenie też Ci kiedyś minie.

Jak jesteś taki bystry to powiedz kto s.r. a rzadziej ten co ma kupczyczkę czy ten co ma zatwardzenie ?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Szarłat niezalogowany
15 września 2024r. o 18:58
~~Czerwonopomarańczowa Aksamitka napisał(a): ~~Niebieskozielony Szarłat napisał(a): Ktoś napisał: ~~hehe napisał(a): Pełni także funkcję zbiornika retencyjnego gromadzącego wody strumienia leśnego – „Złoty Potok” oraz regulował gospodarkę hydrologiczną kompleksu leśnego.

Kapujesz ?? Bo nie mam łopaty , żeby do łba w wrzucić.
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Niebieskozielony Szarłat napisał(a): ja jej tak nie nazwałem...
zrobił to jakiś urząd...;D
poszukać ci tego?
pamiętam przecież jak darłem ''łacha'' z tego określenia...;D

Pełni także funkcję zbiornika retencyjnego gromadzącego wody strumienia leśnego – „Złoty Potok” oraz reguluje gospodarkę hydrologiczną kompleksu leśnego.

Kapujesz ?? Bo nie mam łopaty , żeby do łba w wrzucić.

jeśli już chcesz użyć tej łopaty to w stosunku do siebie...;D
człowieku ...jeszcze będąc w podstawówce chodziliśmy na te baseny zwane wówczas ''wojskowymi'' ...biło tam źródełko a po lewej stronie ulicy płynął sobie mały leśny strumyczek...
lata upływały i nikt nie myślał o tym by to nazywać nawet ''małą retencją''...;D
przyroda sama sobie dobrze z tym radziła...
więc mi tu nie pitol ...;D
Yanie nie pitol. Parę lat temu ten niewinny strumyk zrujnował domy przy Willowej. Wody było tyle, że rura przy Biedronce nie odbierała. Zalane zostały piwnice okolicznych domków jednorodzinnych. A że tak to nazwali to ich sprawa. Ale drwić nie ma z czego.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza