Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szkoła prywatna Oxpress nie zawiesza swojej działalności w dniu 16 września
~~Maja niezalogowany
przedwczoraj o 7:27
Bardzo dobrze szkola postępuje, jest wiele dzieci z terenów które nie są zagrożone ppwodzia a rodzice muszą iść do pracy. Przecież to jest logiczne że ludzie z ewakuwanaych terenów nie myśleli żeby dzieci do szkoły wysłać a rodzice z terenów bez zagrożenia muszą coś z dziećmi zrobic. Pochwalam decyzję o normalnej pracy szkoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez nicka niezalogowany
przedwczoraj o 7:28
~~Iza napisał(a): Bardzo dobra decyzja. Ja nie jestem z terenu zagrożonego zalaniem , szkoła też nie. Moja praca również nie. I trzeba do niej iść . Brawo Panie Dyrektorze! A nie w pizdu pozamykać najlepiej i niech sobie wszyscy radzą jak to zawsze w publicznych placówkach bywa.


Tylko to nie dyrektor szkoły zamknął a zrobił to prezydent miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za wiejski tłuk niezalogowany
przedwczoraj o 7:30
~~Maja napisał(a): Bardzo dobrze szkola postępuje, jest wiele dzieci z terenów które nie są zagrożone ppwodzia a rodzice muszą iść do pracy. Przecież to jest logiczne że ludzie z ewakuwanaych terenów nie myśleli żeby dzieci do szkoły wysłać a rodzice z terenów bez zagrożenia muszą coś z dziećmi zrobic. Pochwalam decyzję o normalnej pracy szkoły.


Gartłuku , szkoły nie są zamknięte , nie ma w nich tylko lekcji . Jest opieka , w przedszkolach także.

,,Prezydent Miasta Bolesławiec, w związku z trudną sytuacją powodziową, zdecydował o zawieszeniu zajęć w dniu 16 września 2024r. we wszystkich szkołach miejskich i przedszkolach (dla których organem prowadzącym jest gmina miejska Bolesławiec).

W tym dniu w placówkach będą zapewnione zajęcia opiekuńcze.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczeń niezalogowany
przedwczoraj o 11:04
Jak z Zabobrza mam dostać się do budowlanki na 1000-lecia? Autobusy kursują od carrefoura, ale most zamknięty, przejscia nie ma, auta nie prowadzę., Mostową też nie przejadę. No, to jak?? Mam się katapultować, czy teleportować? Ludzie, to bdb decyzja o zawieszeniu dzisiaj tych zajęć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Kanna niezalogowany
przedwczoraj o 11:30
Sporo uczniów i tak nie przyszło dzisiaj na lekcje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Rozchodnik niezalogowany
przedwczoraj o 11:44
~~Ognistoczerwona Kanna napisał(a): Sporo uczniów i tak nie przyszło dzisiaj na lekcje.

no i dobrze jeden dwa dni dzieci nie zbawi.... ledwo co się rok szkolny zaczął nie panikujcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza