Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szkoła prywatna Oxpress nie zawiesza swojej działalności w dniu 16 września
~~Mk niezalogowany
15 września 2024r. o 22:05
Szkoła OXPRESS jest otwarta, przecież jak ktoś nie da rady dojechać, to nie dojedzie- o co chodzi. A zapewnili opiekę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bobo niezalogowany
15 września 2024r. o 22:16
Popieram decyzję o otwarciu szkoły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Tygrysówka niezalogowany
15 września 2024r. o 22:30
Szkoda że Pan Dyrektor nie pomyślał o uczniach mieszkających za mostem. Rano będzie armagedon na Ceramicznej i Mostowej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
15 września 2024r. o 22:30
A ja nie rozumiem tej decyzji. Wszystkie szkoły lekcje odwołały, ale zajecia opiekuńcze są dostępne, wiec jak oboje rodzice idą do pracy, to dziecko nie zostaje przecież bez opieki. Nie można było zrobić podobnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Krwawnica niezalogowany
15 września 2024r. o 22:38
Coś kłamiecie. Bo nauczyciele z 2 lo też mają iść do pracy. Ustalcie fakty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iza niezalogowany
15 września 2024r. o 23:22
Bardzo dobra decyzja. Ja nie jestem z terenu zagrożonego zalaniem , szkoła też nie. Moja praca również nie. I trzeba do niej iść . Brawo Panie Dyrektorze! A nie w pizdu pozamykać najlepiej i niech sobie wszyscy radzą jak to zawsze w publicznych placówkach bywa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tedi niezalogowany
15 września 2024r. o 23:29
Wszystkie placówki prywatne będą otwarte bo dlaczego nie!parkują jedyne gdzie będzie zalane to krepnica i rozleje się w Dąbrowie jsk.w 1997 roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Zawilec niezalogowany
15 września 2024r. o 23:33
Zamyka państwowe zeby obniżyć koszty i potem zabrać prywatnym placówką ,a właśnie te prywatne normalnie otwierają zawsze za covida .mafia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza