Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Most na Mostowej otwarty, ale z ograniczeniami w ruchu! Unikajcie tej przeprawy!
~~JolantaS niezalogowany
16 września 2024r. o 15:25
Napisałam do Episkopatu i parafii w dekanacie - może ich sumienie (jak mają) ruszy.
A może by tak watykański Episko-okupant wyasygnowal z funduszu kościelnego i innych wyłudzonych datków jakąś kwotę na powodzian? Gdyby tak sobie od ust – tfu! – od brzuchów odjęli i zadeklarowali przy tym nieustający post (od mamony) na chwałę Pana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZnaFca niezalogowany
16 września 2024r. o 15:39
Zaraz, zaraz. Dlaczego zabronione jest przebywanie w tej okolicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Driakiew niezalogowany
16 września 2024r. o 15:48
~~JolantaS napisał(a): Napisałam do Episkopatu i parafii w dekanacie - może ich sumienie (jak mają) ruszy.
A może by tak watykański Episko-okupant wyasygnowal z funduszu kościelnego i innych wyłudzonych datków jakąś kwotę na powodzian? Gdyby tak sobie od ust – tfu! – od brzuchów odjęli i zadeklarowali przy tym nieustający post (od mamony) na chwałę Pana?

clasa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Truskawka niezalogowany
16 września 2024r. o 15:59
To którędy mamy się przeprawiać, jak most na Zgorzeleckiej na wszelki wypadek zamknięty, mimo że są zapewnienia, że dźwig się nie przewróci? Wpław, brodem? Dom po jednej stronie rzeki, praca po drugiej, już nie wspomnę o załatwianiu różnych spraw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Driakiew niezalogowany
16 września 2024r. o 16:01
~~Kmicic napisał(a): Tylko dobra powódź i solidne opady czynią cuda z plebsem. Każdy polaczek na dolnym śląsku musi poznać smak powodzi i zalanej piwnicy. Niech pada ile wejdzie i rozwali wszystkie tamy i zbiorniki retencyjne. Niech zaleje całą Polskę, jak Potop Szwedzki — od morza do Tatr. Niech zaleje wszystkich.

JESTEM ZA ZBIORNIK TOPOLA I KOMENDANT GLOWNY MILICJI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Werbena niezalogowany
16 września 2024r. o 16:10
Przecież żuraw poniemiecki się nie zawalił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
16 września 2024r. o 16:32
~~Iliowobłękitna Truskawka napisał(a): To którędy mamy się przeprawiać, jak most na Zgorzeleckiej na wszelki wypadek zamknięty, mimo że są zapewnienia, że dźwig się nie przewróci? Wpław, brodem? Dom po jednej stronie rzeki, praca po drugiej, już nie wspomnę o załatwianiu różnych spraw.

Weź urlop. Ja wzięłam. Siła wyższa. A inne sprawy poczekają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowa Tawuła niezalogowany
16 września 2024r. o 16:33
~~JolantaS napisał(a): Napisałam do Episkopatu i parafii w dekanacie - może ich sumienie (jak mają) ruszy.
A może by tak watykański Episko-okupant wyasygnowal z funduszu kościelnego i innych wyłudzonych datków jakąś kwotę na powodzian? Gdyby tak sobie od ust – tfu! – od brzuchów odjęli i zadeklarowali przy tym nieustający post (od mamony) na chwałę Pana?
Przecież mamy posła z PiS p. Pogode
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu