Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielki korek i utrudnienia na Mostowej
~~Indygowy Dziewięćsił niezalogowany
wczoraj o 10:42
Armagedon drogowy !
Jakiś ... otworzył szkoły ponadpodstawowe !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bhh niezalogowany
wczoraj o 10:51
Ktoś powinien ponieść konsekwencje za zamknięcie mostu. Wiadomo było wcześniej czego można się spodziewać. Można było usunąć dźwig, rozebrać ramię lub go kontrolowanie przewrócić. Decyzja sparaliżowała miasto, każdy umyje ręce i zwali winę na innego. Ale za to zamknęli szkoły. Koszmar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaa niezalogowany
wczoraj o 10:55
Dzisiaj wyjeżdżałem z Bolesławieca i większość aut co jechało to młodzież do szkoły. Nie potrzebne było puszczać ich do szkoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Pęcherznica niezalogowany
wczoraj o 10:58
Impuls napisał

Z informacji, jakie posiadamy wynika, że otwarcie mostu na Bobrze (ul. Zgorzelecka, DK 94) uzależnione jest od możliwości wymiany uszkodzonego przez wodę silnika elektrycznego dźwigu oraz sprawdzenie stabilności konstrukcji. Te elementy wciąż znajdują się pod wodą. Dopiero po wykonaniu tych prac będzie możliwe odwrócenie ramienia znad drogi. Jego obecne ustawienie było i nadal jest zależne od kierunku wiatru.
Ps. Objazd wciąż odbywa się przez most na ul. Mostowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Daglezja niezalogowany
wczoraj o 11:00
Kto to wymyślił żeby zamknąć podstawówki a młodzieży spoza Bolesławca kazać stać ponad godzinę w korkach i przy okazji blokować część miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
wczoraj o 11:02
Kto beknie za to,że dźwig nie został usunięty we właściwym czasie?Kto poniesie koszty zaangażowania służb,hektolitry spalonego paliwa w korkach ,stres i wkurzonych kierowców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szofer niezalogowany
wczoraj o 11:02
Ja mam pytanie gdzie jest policja przecież powinni kierować ruchem a nie pierdzieć w stołki ,albo stać na bramkach przy autostradzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Dziurawiec niezalogowany
wczoraj o 11:10
~~szofer napisał(a): Ja mam pytanie gdzie jest policja przecież powinni kierować ruchem a nie pierdzieć w stołki ,albo stać na bramkach przy autostradzie .

Czytałeś artykuł do końca czy za dużo czytania i już nie rozumiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza