Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwóch żołnierzy amerykańskich porwał silny nurt rzeki Bóbr, uratowali ich strażacy
~~Niebieskawa Robinia niezalogowany
wczoraj o 19:40
~~Dron napisał(a): Teraz widzę żeby nie wierzyć w to co piszą. Byłem tam i wyglądało to trochę inaczej.

To napisz jak było jak to widziałeś? Mnie zastanawia co robią siły które miały nas wspierać a teraz widzimy że w sytuacji kryzysowej jest problem nie tylko komunikacyjny? Czy chociaż sypią piasek do worków co mogli by robić na miejscu bez kontaktu z nikim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez nicka niezalogowany
wczoraj o 20:42
Ci amerykańscy żołnierze powinni brać przykład z Czecha który sobie po Wełtawie na desce pływał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 6 niezalogowany
wczoraj o 20:48
~~Niebieskawa Robinia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dron napisał(a): Teraz widzę żeby nie wierzyć w to co piszą. Byłem tam i wyglądało to trochę inaczej.

To napisz jak było jak to widziałeś? Mnie zastanawia co robią siły które miały nas wspierać a teraz widzimy że w sytuacji kryzysowej jest problem nie tylko komunikacyjny? Czy chociaż sypią piasek do worków co mogli by robić na miejscu bez kontaktu z nikim.


Tak sypią piasek do worków a PiSie darmozjady ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Pięciornik niezalogowany
wczoraj o 21:08
Bóbr natenczas jak nie przymierzając Missisipi. Może potomkowie tudzież romantyczni naśladowcy Tomka Sawyera i Hucka Finna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalski Wawrzynek niezalogowany
19 godz. 48 min. temu
Szli sobie po piwo zagapili się patrząc co ci Polacy wyrabiają jakiś piach do worków sypią i wpadli do wody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POpier_lony niezalogowany
14 godz. 11 min. temu
~~pytanie 6 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Robinia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dron napisał(a): Teraz widzę żeby nie wierzyć w to co piszą. Byłem tam i wyglądało to trochę inaczej.

To napisz jak było jak to widziałeś? Mnie zastanawia co robią siły które miały nas wspierać a teraz widzimy że w sytuacji kryzysowej jest problem nie tylko komunikacyjny? Czy chociaż sypią piasek do worków co mogli by robić na miejscu bez kontaktu z nikim.

Tak sypią piasek do worków a PiSie darmozjady ????


Widać że myślenie nie jest Twoją mocną stroną.
Zwolennicy PIS siedzą i pracują a tylko POrąbańcy mają czas na komentowanie w sieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Redakcja niezalogowany
12 godz. 48 min. temu
Bolesławianie dziękują żołnierzom USA za ofiarną pomoc w walce z powodziom ,walczyli razem z nami wykorzystując swój sprzęt,widać ich było na każdym odcinku budowania wałów przeciwpowodziowych .Z największą ofiarnością bronili Rynku i tutejszych lokali w wyniku czego nie zostały zalane.Dwoje z nich narażając życie rzuciło się w nurt rwącej rzeki aby zatkać dziurę w przeciekającym wale
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Werbena niezalogowany
7 godz. 8 min. temu
Amerykanie są tu ,aby nas bronić przed ruskimi porządkami ,a nie łapać wodę we worki z piaskiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza