Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wykryli dwie plantacje konopi indyjskich, poszukują właścicieli [WIDEO]
~~X niezalogowany
6 godz. 26 min. temu
Piękne dorodne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kupiłem nick niezalogowany
5 godz. 59 min. temu
Najbardziej rozp*****alajaca to jest sonda. „Czy w Polsce jest dużo plantacji konopi indyjskich” a skąd ludzie mogą to wiedzieć z takie pytanie to bardziej powinno być kierowane do policji a nie do osób na bolec info. A co do marihuany , marihuana powinna być legalna na całym świecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Miskant niezalogowany
5 godz. 28 min. temu
~~Kupiłem nick napisał(a): Najbardziej rozp*****alajaca to jest sonda. „Czy w Polsce jest dużo plantacji konopi indyjskich” a skąd ludzie mogą to wiedzieć z takie pytanie to bardziej powinno być kierowane do policji a nie do osób na bolec info. A co do marihuany , marihuana powinna być legalna na całym świecie.

nie powinna. od tego się zaczyna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Kuflik niezalogowany
5 godz. 15 min. temu
A nie odkryli plantacji żyta i ziemniaków, służących do produkcji alkoholu, który dziesiątkuje ludzi i ich rodziny, ale skur wione państwo czerpie z niego ogromne zyski...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Kuflik niezalogowany
5 godz. 14 min. temu
~~Kupiłem nick napisał(a): Najbardziej rozp*****alajaca to jest sonda. „Czy w Polsce jest dużo plantacji konopi indyjskich” a skąd ludzie mogą to wiedzieć z takie pytanie to bardziej powinno być kierowane do policji a nie do osób na bolec info. A co do marihuany , marihuana powinna być legalna na całym świecie.

A widziałeś tutaj jakąś mądrą sondę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Sit niezalogowany
4 godz. 52 min. temu
Sprawca dostanie albo 25 lat albo mandat 500 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kupiłem Nick niezalogowany
4 godz. 33 min. temu
~~Perłowy Miskant napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kupiłem nick napisał(a): Najbardziej rozp*****alajaca to jest sonda. „Czy w Polsce jest dużo plantacji konopi indyjskich” a skąd ludzie mogą to wiedzieć z takie pytanie to bardziej powinno być kierowane do policji a nie do osób na bolec info. A co do marihuany , marihuana powinna być legalna na całym świecie.

nie powinna. od tego się zaczyna.

Co się zaczyna ??? Twarde narkotyki … widzę że jesteś osobą która jest gdzieś koło 60 siatki jeżeli dalej wierzysz w mit że od marihuany się zaczyna. To tak samo mogę napisać tobie że od wypicia jednego piwa człowiek staje się alkoholikiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kupiłem Nick niezalogowany
4 godz. 32 min. temu
~~Izabelowy Kuflik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kupiłem nick napisał(a): Najbardziej rozp*****alajaca to jest sonda. „Czy w Polsce jest dużo plantacji konopi indyjskich” a skąd ludzie mogą to wiedzieć z takie pytanie to bardziej powinno być kierowane do policji a nie do osób na bolec info. A co do marihuany , marihuana powinna być legalna na całym świecie.

A widziałeś tutaj jakąś mądrą sondę?

Szczerze nie zwracam uwagi na sondy ale akurat ta rzuciła mi się w oko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza