Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielkanocny klimat w sercu Bolesławca – rynek pełen kolorowych ozdób
~~Zgniły Goździk niezalogowany
16 kwietnia 2025r. o 15:11
EFMI WISNA 2025 CZAS NA ODBUDOWE - WEZ RUDEGO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Kokornak niezalogowany
16 kwietnia 2025r. o 17:35
Nie rozumiem, co ma wspólnego słonecznik z Wielkanocą. To jakaś pomyłka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Kokoryczka niezalogowany
16 kwietnia 2025r. o 19:25
Co tam robi ten słonecznik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Agrest niezalogowany
16 kwietnia 2025r. o 22:18
To nie żaden wielkanocny klimat. Wygląda, jakbyśmy obchodzili niebawem święto pasztetu z zająca z dodatkiem jajka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Runianka niezalogowany
przedwczoraj o 8:16
„ Wielkanoc, Niedziela Wielkanocna,
Wielka Niedziela,
Zmartwychwstanie Pańskie, –
najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie
celebrujące misterium paschalne Jezusa Chrystusa: jego mękę, śmierć
i zmartwychwstanie , obchodzone przez Kościoły chrześcijańskie , …”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Była mieszkanka niezalogowany
przedwczoraj o 12:40
To miasto zawsze ładnie udekorowane ,a zawsze znajdzie się ktoś komu się nie podoba może zamiast narzekania pokażcie co potraficie.Brawo władze miasta oby tak dalej Wesołych świąt Wielkanocnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA BAU zaprasza