Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Starosta Zbigniew Zjawin i radny Kamil Barczyk o współpracy ze służbą zdrowia w walce z klęskami żywiołowymi
~~gosc niezalogowany
2 godz. 10 min. temu
Wstyd żeby szpital był tak zadłużony i jak wygląda p. Starosta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jll niezalogowany
1 godz. 19 min. temu
Jak mnie takie zdjęcia rozwalają. Taka ustawka, panowie podają sobie rękę, patrzą głęboko w oczy, niech sobie jeszcze miachała strzelą i buzi… masakra. Barczyk to młody gość a zachowuje się jak stary maleńki:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Dalia niezalogowany
1 godz. 18 min. temu
Goodfellows...czyli chłopcy z ferajny...
Takie skojarzenie z filmu bardzo subiektywne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Winobluszcz niezalogowany
1 godz. 16 min. temu
~~Jll napisał(a): Jak mnie takie zdjęcia rozwalają. Taka ustawka, panowie podają sobie rękę, patrzą głęboko w oczy, niech sobie jeszcze miachała strzelą i buzi… masakra. Barczyk to młody gość a zachowuje się jak stary maleńki:(


Ja za 50 tysi na miesiąc mogę się ze starostą nawet całować. Co dzień tak mogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Narcyz niezalogowany
1 godz. 8 min. temu
~~Andrzej napisał(a): Klapa rządu na całej linii,szpitale nie operują bo nikt nie płaci, uśmiercanie ludzi.W DPS brak na wszystko,ale na nowe limuzyny i dla tłustych kotów że swoimi kuwetami to kasa jest

A o których to tłustych kotach ? tych co Kaczyński mówił ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Jukka niezalogowany
1 godz. 3 min. temu
~~Granatowoszary Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jll napisał(a): Jak mnie takie zdjęcia rozwalają. Taka ustawka, panowie podają sobie rękę, patrzą głęboko w oczy, niech sobie jeszcze miachała strzelą i buzi… masakra. Barczyk to młody gość a zachowuje się jak stary maleńki:(


Ja za 50 tysi na miesiąc mogę się ze starostą nawet całować. Co dzień tak mogę.


Widać jesteś drugi i zapasowy na tej posadzie :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Winobluszcz niezalogowany
47 min. temu
~~Ognistoczerwona Jukka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowoszary Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jll napisał(a): Jak mnie takie zdjęcia rozwalają. Taka ustawka, panowie podają sobie rękę, patrzą głęboko w oczy, niech sobie jeszcze miachała strzelą i buzi… masakra. Barczyk to młody gość a zachowuje się jak stary maleńki:(


Ja za 50 tysi na miesiąc mogę się ze starostą nawet całować. Co dzień tak mogę.

Widać jesteś drugi i zapasowy na tej posadzie :)))


Ile muszę zejść z pensji żeby być 1 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłoty Jesion niezalogowany
21 min. temu
Zapytaj Gabrysiaka i Romana :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.