Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Godne ubolewania zachowanie księdza w Bolesławcu: Kontrowersje i oskarżenia o prześladowanie Kościoła
~~Mma niezalogowany
2 godz. 49 min. temu
I takiej odpowiedzi się spodziewałam zagorzały katolik pewnie się odezwał ja swoje doświadczenia opisuje a ty zrób z tym co chcesz każdy ma swój rozum i zrobi co chce to są po prostu moje doświadczenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Werbena niezalogowany
2 godz. 41 min. temu
Zdarzają się tacy "troskliwe" rodzice, co uważają, że ich dzieciom wszystko wolno, zawsze i wszędzie. Bo tak je "wychowali" przy czym nie liczą się z tym, że swoim zachowaniem przeszkadzają innym. To nie tylko zdarza się w kościołach. Ale i w sklepach, urzędach, komunikacji publicznej, na plażach, w parkach... po prostu wszędzie. A gdy ktoś odważy się zareagować i zwrócić uwagę to staje się dla takich rodziców wrogiem publicznym nr 1.
Warto się nad tym zastanowić zanim napisze się skargę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gienek niezalogowany
2 godz. 41 min. temu
~~Mma napisał(a): I takiej odpowiedzi się spodziewałam zagorzały katolik pewnie się odezwał ja swoje doświadczenia opisuje a ty zrób z tym co chcesz każdy ma swój rozum i zrobi co chce to są po prostu moje doświadczenie


To są po prostu twoje kłamstwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bura Jeżówka niezalogowany
2 godz. 41 min. temu
Zboczeńcy, pedofile i złodzieje w sutannach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mma niezalogowany
2 godz. 29 min. temu
Swojego czasu jakiś czas temu moja teściowa wierząca kobieta powiedziała mądre słowa Święty przed figurą diabła ma za skórą tyle w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tysia niezalogowany
2 godz. 21 min. temu
Ewangelia wg św. Marka : „Przynosili Mu również dzieci, żeby ich dotknął; lecz uczniowie szorstko zabraniali im tego. 14 A Jezus, widząc to, oburzył się i rzekł do nich: «Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże. 15 Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego»”

Nikogo ale to nikogo kto przyszedł do Pana Jezusa nie powinno się wyrzucać z kościoła!!! A ksiądz jak mu dzieci przeszkadzały sam mógł wyjść na zewnątrz i stamtąd mówić kazanie jeśli tak dobre jest nagłośnienie w kościele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gienek niezalogowany
2 godz. 20 min. temu
~~Mma napisał(a): Swojego czasu jakiś czas temu moja teściowa wierząca kobieta powiedziała mądre słowa Święty przed figurą diabła ma za skórą tyle w temacie


Może do ciebie, taką masz dobrą teściową:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Konwalia niezalogowany
2 godz. 14 min. temu
~~Tysia napisał(a): Ewangelia wg św. Marka : „Przynosili Mu również dzieci, żeby ich dotknął; lecz uczniowie szorstko zabraniali im tego. 14 A Jezus, widząc to, oburzył się i rzekł do nich: «Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże. 15 Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego»”

Nikogo ale to nikogo kto przyszedł do Pana Jezusa nie powinno się wyrzucać z kościoła!!! A ksiądz jak mu dzieci przeszkadzały sam mógł wyjść na zewnątrz i stamtąd mówić kazanie jeśli tak dobre jest nagłośnienie w kościele

Tak właśnie jak piszesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza