Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec umiera, choć pięknieje
~~Bolecnauta niezalogowany
3 godz. 23 min. temu
Ty jesteś normalny ? Szczerze w to wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Jagoda niezalogowany
3 godz. 18 min. temu
A dlaczego młodzi nie zrobią swojego ruchu, zbiorą ludzi i nie wystwią swojego kandydata na prezydenta i na radnych? Tu masz odpowiedź. Nie robią tego bo widać nie widzą takiej potrzeby i wszystko pasuje. Ale też żeby coś zmienić trzeba chodzić na wybory...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz niezalogowany
2 godz. 21 min. temu
Można jeszcze dodać, że w mieście jest coraz więcej młodych żuli. Jakaś plaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanM niezalogowany
2 godz. 10 min. temu
~~Czerwona Jagoda napisał(a): A dlaczego młodzi nie zrobią swojego ruchu, zbiorą ludzi i nie wystwią swojego kandydata na prezydenta i na radnych? Tu masz odpowiedź. Nie robią tego bo widać nie widzą takiej potrzeby i wszystko pasuje. Ale też żeby coś zmienić trzeba chodzić na wybory...

Postawienie się przeciw tzw systemowi przypomina stanięcie na torowisku z wiarą zatrzymania pociągu towarowego. Nierówność kampanii wyborczej dotyczy nie tylko grzechów kampanii PiS. Tu lokalnie działo się i dzieje podobnie. Już samo skompletowanie komitetu wyborczego dla kandydata z tzw ulicy , tzn nigdzie niezrzeszonego , niepartyjnego i stuprocentowo zainteresowanego interesem suwerena jest dzisiaj niewykonalne.
Pamiętam rok 2014 gdy dwie kandydatki na radne z mojego komitetu wyborczego oświadczyły wprost. " JEŚLI WYSTARTUJEMY Z TEGO KOMITETU WYBORCZEGO NASI MĘŻOWIE STRACĄ PRACĘ ".
Na własnej skórze przekonał się o tym główny konkurent prezydenta . Który w końcowym rozrachunki i tak skusił się na stanowisko w budżetówce . I tak umiera opozycja.
O innych zakulisowych czynach władzy podczas kampanii wobec potencjalnych konkurentów nie mogę pisać publicznie . Nie mam ochoty kopać się z koniem i włóczyć po sądach. To koteria lokalna grająca znaczonymi kartami.
Młodzi protestują wyjeżdżając z miasta tam gdzie perspektywy na przyszłość lepiej rokują.
Ratusz zna swoją moc i z politowaniem patrzy na takich którzy myślą że dadzą radę. Tym bardziej że po jego stronie aktywnie stoi kler .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paweł niezalogowany
1 godz. 8 min. temu
To cóż, czas pakować walizki.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
36 min. temu
Święte slowa i cała prawda o naszym mieście, ja jestem po pięćdziesiątce, a też się duszę w tym miescie ,takich betonów jak Romek trzeba wykopać, ale kto ma to zrobić jak nie mlodzi ,a wy niechcecie iść na wybory i ci emeryci zadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza