Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec umiera, choć pięknieje
~~taka jest prawda niezalogowany
4 godz. 29 min. temu
~~Bolecnauta napisał(a): A pamiętacie jak to kiedy to jeszcze Palikot był na topie jego lokalny kolega partyjny obiecywał patrzenie władzy na ręce? Jak to obiecywał brać udział w sesjach rady? I co? Nico ale widzę jak po raz kolejny wkracza w tępy populizm.



Roman, przestań się wygłupiać , -M - ma rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tępy to jest bolecnauta Jasiu niezalogowany
4 godz. 26 min. temu
~~Bolecnauta napisał(a): A pamiętacie jak to kiedy to jeszcze Palikot był na topie jego lokalny kolega partyjny obiecywał patrzenie władzy na ręce? Jak to obiecywał brać udział w sesjach rady? I co? Nico ale widzę jak po raz kolejny wkracza w tępy populizm.

Ten wpis jest przykładem jego patrzenia na ręce. Nie tak jak kapuś jasiu zbierający haki na innych internautów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowa Nasturcja niezalogowany
3 godz. 42 min. temu
Popieram w pełni ten artykuł.
Uważam, że ten tekst powinien stać się zarzewiem ogólnobolesławieckiej debaty na temat podniesiony przez autora.
Co jest najbardziej dojmujące w naszym mieście? Myślę, że "układy", od lat ci sami ludzie na tzw. "stołkach", od kilku osób, w tym od artystów, usłyszałam, że to "grajdołek". Hm....myślę, że faktycznie Bolesławiec, jeśli chodzi o mentalność mieszkańców, jest małomiasteczkowy, zaściankowy.
Przykład? Byłam z obywatelską inicjatywą u ówczesnego starosty, pana Czesława Przybylskiego. Byłam dwa razy, odesłał mnie z kwitkiem. Poszłam więc ze sprawą do pana dyrektora BOK. Pan Kornel Filipowicz odpowiedział na moje pismo - odmownie.....
I wiecie co, Państwo?
Odechciało mi się inicjatyw społecznych......
Dlatego popieram ważny głos autora artykułu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek niezalogowany
3 godz. 12 min. temu
Jeśli ktoś ma ambicję, chce działać społecznie, rozwijać się, to uważam, że Bolesławiec jest trudnym miejscem do życia.
Ceny w restauracjach są ......krakowskie. Tak, tak! Porównałam ceny z lokalnych restauracji z krakowskimi lokalami (samo centrum, np. przy ulicy Brackiej) i kwoty tam nierzadko były niższe albo na tym samym poziomie. To co to ma być?
Ceny w środku sezonu w nadmorskich restauracjach niższe lub takie same jak w Bolesławcu. W obu przypadkach piszę o porządnych lokalach, nie o przydrożnych barach.
Coraz mniej zieleni.....i coraz większy hałas, Panie Prezydencie. Wszystko zabetonowane. A kiczowatość niektórych skwerów (chodzi głównie o te z kolorowymi donicami w stempelki) woła o pomstę do nieba.
Czy architekt miejski naprawdę jest decyzyjny w Bolesławcu?
Czy przyjrzał się rynkowi?
Czy to jest gust, elegancja , przemyślana przestrzeń- czy raczej eklektyzm rodem z Koziej Wólki, bo "ma być duuuuużo i na bogato"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiestar niezalogowany
2 godz. 52 min. temu
Niestety nie jest to tylko problem Bolesławca .Kilka lat temu wyprowadziłem się do Jeleniej Góry i proszę mi wierzyć że Bolesławiec stoi kilka stopni wyżej.Zaluje teraz tamtej decyzji .Wiecie jak tu mówi się o mieście ? Jelenia Dziura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Żurawina niezalogowany
2 godz. 13 min. temu
Jak ktoś chce to robi. Jest klub sportowy dla którego nie ma miejsca w mieście, gminie, powiecie i działa już dobrych kilka lat
Bez grancików, wciskania się wiadomo gdzie samorządowcom i wbrew, kłodom ciskanym pod nogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 godz. 2 min. temu
A cóż takiego ten panem zrobił przez całe lata jeśli nie tylko to co określa się pustosłowiem bo słowa bez pokrycia właśnie są takimi. Opieranie się na populiźmie to zwyczajne bicie piany i nic więcej. Dzisiaj nagle się obudził ? Jak dzisiaj skończył jego guru? Tak jak kiedyś kandydat na prezydenta z poparciem na poziomie chyba 1,4 % kiedy inni w okolicach 30 % . W kampanii pisał o sobie że jest lepszy od Romana i co?
Było pytanie-czy był chociaż na jednej sesji rady miasta? Przecież mógł być tam i pytać o mieszkania dla młodych?
Jak sięgam pamięcią to wiecznie tylko tu pisał o kosztach pogrzebów ale i tu nic nie zrobił. Żalił się tylko że dostał na biuro jakąś zaszczurzoną norę a liczył chyba na marmury i złoty fotel prezesa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Morwa niezalogowany
1 godz. 44 min. temu
" Biorąc pod uwagę, że sporo osób wyprowadza się z Bolesławca, ale się stąd nie wymeldowuje, osób w wieku produkcyjnym może tak naprawdę być tu nieco mniej. "

A biorąc pod uwagę, że sporo osób z okolicznych wsi i miejscowości wprowadza się do Bolesławca nie wymeldowujac się z nich, osób w ieku produkcyjnym może tak naprawdę być tu nieco więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Porady prawne